Skocz do zawartości

Zmiana zawieszenia


deltabox

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, czy po zmianie zawieszenia z -50 do serii (na zimę) trzeba ustawić zbieżność?? Jak wy

> robicie??

Zawsze po zmianie zawiasu powinno sie ustawiać zbieżność, ale mało kto to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba wyregulować bo kąty się rozjadą i będzie nie dość że rzucać to jeszcze kapcie drzeć

w CC/SC z tego co mi wiadomo katow sie nie ustawia smile.gif (no chyba ze masz fasolki porobione) tylko sie ustawia kolo na drazkach kierowniczych (wykreca lub wkreca nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, czy po zmianie zawieszenia z -50 do serii (na zimę) trzeba ustawić zbieżność?? Jak wy

> robicie??

Powinieneś ustawić grinser006.gif

w CC/SC z tego co mi wiadomo katow sie nie ustawia (no chyba ze masz fasolki porobione) tylko sie ustawia kolo na drazkach kierowniczych (wykreca lub wkreca nie wiem jak sie to profesjonalnie nazywa) GEOMETRIA smile.gif

A ja mam u siebie w amorach rozwiert zrobiony by mozna było katy ustawić na -50 i laczku 7" smile.gifpub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GEOMETRIA

no właśnie zlosnik.gif

> A ja mam u siebie w amorach rozwiert zrobiony by mozna było katy ustawić na -50 i laczku 7"

i w ten oto sposob mozesz sobie katy ustawiac?? dobrze rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przekładasz springi czy nawet całe mcphersony to warto jechać na ustawienie zbierzności ( mi po samej wymianie amorów cieło opony) oslabiony.gif

sorki za Ot ale ciekawi mnie czy tak samo jest przy np dźwignięciu samochodu na "Gwincie"...

np latem mamy -70 a na zimę dźwigamy na -35 ... też trzeba coś ustawiać czy wszystko zostaje ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.