Skocz do zawartości

Zabawa - jaki to samochód?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako że kącik ten odwiedzają prawie sami pasjonaci motoryzacji, których znajmosci modeli samochodów naprawde potrafi zadziwić, proponuję zabawe w zgadywanie marki i modeli pojazdów.

Pamiętam, ze kiedys był taki temat, ale zasady pozwalały na wklejanie częsci samochodu, jakiegos detalu. Teraz proponuje, żeby zdjęcie musiało przedstawiać caly samochód i pokazywalo go jak najwięcej. Ingerencja w zdjęcie mogła by polegac jedynie na zamazaniu oznaczeń auta.

Zeby utrudnic całą zabawe, dopuszczalne bylo by wklejanie prototypów, jednak musiały by one zostac wyprodukowane przynajmniej w jednym egzemplarzu.

Osoba zgadująca powinna wtedy podac markę, model oraz date powstania/lata produkcji auta

Zasady zabawy bardzo proste, kto jako pierwszy zgadnie jaki samochód jest przedstawiany, wkleja nastpępną zagadke.

Myślę, że dzieki temu wielu z nas poznało by ciekawe modele, a do tego kącik został by troche ożywiony ok.gif

Jeżeli moderator uzna, że zabawa nie ma sensu, albo w jaki kolwiek sposób narusza regulamin, prosze o usunięcie...

Jednak mimo wszystko spróbuje zacząć zlosnik.gif

na początek pewnie cos łatwego

285616313-zagadka.jpg

post-43242-14352515032304_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No uznaję Lancia Stratos Zero podobno

> P.S. Pennock Talbot Lago T26 Grand Sport

> Więc kolejna zagadka ode mnie

Isdera Autobahn Kurier 116i

Nie mam czasu na zagadkę bo spadam na imprezę noworoczną. Udanej zabawy życzę i Szczęśliwego Nowego Roku banana-wave.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.