Skocz do zawartości

Ogłoszenia o sprzedaży samochodu


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić samochód, ale nie wiem gdzie szukać ogłoszeń prywatnych. Na allegro/otomoto widzę, że w zasadzie same komisy i handlarze się ogłaszają. Czy może jest teraz kryzys i każdy jeździ tym co ma i nie sprzedaje?

Przeglądam oferty sedanów i kombi klasy średniej między 20 a 45 tysięcy i dla koleżanki auta miejskie do 22 tysięcy i w obu kategoriach albo auta na blachach przewozowych, albo rozbite albo oferty komisów...

Proszę o podpowiedzi gdzie szukać.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym kupić samochód, ale nie wiem gdzie szukać ogłoszeń prywatnych. Na allegro/otomoto widzę,

> że w zasadzie same komisy i handlarze się ogłaszają. Czy może jest teraz kryzys i każdy jeździ

> tym co ma i nie sprzedaje?

> Przeglądam oferty sedanów i kombi klasy średniej między 20 a 45 tysięcy i dla koleżanki auta

> miejskie do 22 tysięcy i w obu kategoriach albo auta na blachach przewozowych, albo rozbite

> albo oferty komisów...

> Proszę o podpowiedzi gdzie szukać.

> Dzięki!

swoje wystawiałem i kupowałem na otomoto/allegro

więc są tam prywtane, tylko pewnie giną w gąszczu handlarzy

masz jeszcze gazety/portale z ogłoszeniami, ale wątpię żeby tam były lepsze proporcje

dobrze sie rozglądaj, część ludzi wystawia auta koło domu, daje kartki

mamie wypatrzyłem auto 500m od domu, stało na podjeździe ok.gif

znajomy też tak kupił, co prawda inne niż szukał, ale nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym kupić samochód, ale nie wiem gdzie szukać ogłoszeń prywatnych. Na allegro/otomoto widzę,

> że w zasadzie same komisy i handlarze się ogłaszają. Czy może jest teraz kryzys i każdy jeździ

> tym co ma i nie sprzedaje?

> Przeglądam oferty sedanów i kombi klasy średniej między 20 a 45 tysięcy i dla koleżanki auta

> miejskie do 22 tysięcy i w obu kategoriach albo auta na blachach przewozowych, albo rozbite

> albo oferty komisów...

> Proszę o podpowiedzi gdzie szukać.

> Dzięki!

Na Allegro i Otomoto sami handlarze? Coś Ci się pomyliło albo źle szukasz, tzn np auta z przebiegiem "handlowym" a nie prawdziwym...

Kupiłem niedawno auto i generalnie żadko trafiałem na handlarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę o podpowiedzi gdzie szukać.

> Dzięki!

Przejedź po komisach przysalonowych,ludzie w rozliczeniu zostawiają ,poczytaj lokalną prasę,uruchom znajomych.W salonie poproś człowieka od aut używanych o bieżącą informację o autach jakie będą mieć dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejedź po komisach przysalonowych,ludzie w rozliczeniu zostawiają

Ja się na przysalonowych mocno rozczarowałem. Niestety, ale mam wrażenie, że te gwarancje dilera guzik znaczą i takie same trupy tam stoją jak wszędzie, tylko mocno drogie. Poza demówkami - tu czasem coś się trafi w dobrej cenie (Pandę tak kupiłem, ale na placu było ich z 20, więc targowanie wchodziło w rachubę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym kupić samochód, ale nie wiem gdzie szukać ogłoszeń prywatnych. Na allegro/otomoto widzę,

> że w zasadzie same komisy i handlarze się ogłaszają. Czy może jest teraz kryzys i każdy jeździ

> tym co ma i nie sprzedaje?

> Przeglądam oferty sedanów i kombi klasy średniej między 20 a 45 tysięcy i dla koleżanki auta

> miejskie do 22 tysięcy i w obu kategoriach albo auta na blachach przewozowych, albo rozbite

> albo oferty komisów...

> Proszę o podpowiedzi gdzie szukać.

> Dzięki!

Szukaj na Allegro, Otomoto, Autotraderze, Auto.pl itd.

Na ogół szybko zweryfikujesz czy ogłoszenie prywatne czy nie. Ewentualnie jak szukasz już jakiegoś konkretnego modelu/modeli, to możesz poszukać na forum konkrentje marki bądź modelu. Ja tak ostatnio zrobiłem i Leosia właśnie na LeonClubie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tym co ma i nie sprzedaje?

> Przeglądam oferty sedanów i kombi klasy średniej między 20 a 45 tysięcy i dla koleżanki auta

> miejskie do 22 tysięcy i w obu kategoriach albo auta na blachach

Wystawiałem samochody na otomoto i gratce.

Tylko weź jedno pod uwagę - jest kilka dni po świętach, a wkrótce ferie zimowe więc pewnie dlatego jest mało ogłoszeń prywatnych.

Takiego kombi czy sedana szukałbym też w komisach przysalonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wystawilem na ak,gumtree i tablicy.

nie wiem skad byly telefony ale pierwszego maila dostalem po 15 min od wystawienia,pozniej telefon i ogladacze po godzinie,drudzy po nastepnych dwoch godzinach (auto im sprzedalem) i masa telefonow ale juz po tzw.ptokach nastepnego dnia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.