Skocz do zawartości

126p JAMNIK


Rekomendowane odpowiedzi

boje_sie.gifzlosnik2.gif

126qut.jpg

Quote:

Zrobiony z trzech innych samochodów, już jeździ samodzielnie, choć do końca jeszcze daleko...

ale, instalacja elektryczna, hamulce, zmiana biegów i sinik, wszystko działa !
wink.gif

zostały jeszcze dwie szyby do wstawienia i dokończyć listwy (to co na zewnątrz) a potem na diagnostykę i rejestracja...


---> LINK ok.gif

Chciałbym to to zobaczyć na żywo food.gif

Ciekawe jak go namierzyć, albo nawiązać kontakt z właścicielem hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...choć do końca jeszcze daleko...

> ale, instalacja elektryczna, hamulce, zmiana biegów i sinik, wszystko działa !

Czy to jest profi robota, czy autor poszedł na żywioł? Mam na myśli: czy wzmocniono hamulce i zawieszenie? Ciekawe też, czy stosownie do zwiększonego rozstawu osi zmodyfikowano geometrię zwrotnic przednich kół?

No i jeszcze jedno. Do prawdziwej limuzyny brakuje szyberdachu.

01d60e568e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to jest profi robota, czy autor poszedł na żywioł? Mam na myśli: czy wzmocniono hamulce i

> zawieszenie? Ciekawe też, czy stosownie do zwiększonego rozstawu osi zmodyfikowano geometrię

> zwrotnic przednich kół?

Powiem tak...

90% projektów, czy też raczej pomysłów związanych ze 126p zaczyna się i za razem kończy na diaksie zlosnik.gif

Wszystko to finalnie okazuje się rzeźbą w guanie i zabiciem kolejnego egzemplarza smirk.gif

W tym przypadku gość postawił sobie cel i do niego brnie.

Pospawał to wszystko, polakierował i nawet uruchomił!

Silnik, elektryka, wszystko działa i auto jeździ.

Na dniach wnętrzem ma się zając tapicer a właściciel będzie się starał o zarejestrowanie tego wynalazku wink.gif

NAWET JEŚLI autor nie zadbał o wymienione przez Ciebie rzeczy to i tak trzymam kciuki a nawet i wszystkie palce rąk i nóg za ten projekt zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik, elektryka, wszystko działa i auto jeździ.

Eeee no tak ale poleciałeś teraz trochę. Moim zdaniem, jesli silnik i napęd jest z tyłu, to raczej niewielka filozofia jest by poprzedłużać kable. Jak dla mnie to o wiele trudniej by było te klocki równo ze sobą pospawać. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee no tak ale poleciałeś teraz trochę. Moim zdaniem, jesli silnik i napęd jest z tyłu, to raczej

> niewielka filozofia jest by poprzedłużać kable. Jak dla mnie to o wiele trudniej by było te

> klocki równo ze sobą pospawać.

Przeczytaj pierwszą część mojej wypowiedzi i wszystko będziesz miał jasne zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.