Skocz do zawartości

dzien dobry


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> Poszedłeś w lekkość i moc

moc już miałem brakowało mi lekkości

w związku z tym że mam ochote pośmigać więcej na torze i pojechać pare cantrycross potrzebowałem czegoś lekkiego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozna sie oszukac, w hornecie slyszalem i czulem predkosc ... ten kreci 3 krpm przy 100 km/h a

> owiewka dosc dobrze wygasza ped powietrza ... w efekcie przy -9 lecialem 130 km/h

Ja nie wsiadam na moto jak jest mniej niż 10 stopni na plusie, a widzę, że niektórzy to naprawdę hardkorowcy są grinser006.gif

Super maszyna ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozna sie oszukac, w hornecie slyszalem i czulem predkosc ... ten kreci 3 krpm przy 100 km/h a

> owiewka dosc dobrze wygasza ped powietrza ... w efekcie przy -9 lecialem 130 km/h

pamietasz jaki kiedys sie zamienilismy - ty mi dales CB, a ja tobie GSF1200? PO kilku kilometrach zmarszczyła ci się skóra na jajkach od nadmiaru momentu obrotowego zlosnik.gif

PS - ja teraz siedze w Genewie, i mam do dyspozycji nową Multistradę. Daje rade to włoskie padło ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pamietasz jaki kiedys sie zamienilismy - ty mi dales CB, a ja tobie GSF1200? PO kilku kilometrach

> zmarszczyła ci się skóra na jajkach od nadmiaru momentu obrotowego

> PS - ja teraz siedze w Genewie, i mam do dyspozycji nową Multistradę. Daje rade to włoskie padło

pamietam pamietam, miedzy innymi dlatego wzialem tego GSX'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeździłem 350 sx i exc

> powiem ci exc jak dla mnie bajka super zestopniowana skrzynia

> sx lubi wysokie obroty

Ja bym 2T nie ogarnął bo za ciężki jestem i potrzebuję ryknąć z dołu.

Obecnie nie mam moto, może będę kupował na jesień ale ja bym szukał 525 lub 530. Ew. jak bym znalazł ładną to 450 EXC.

Zastanawiam się nad crossem ale ta skrzynia to tak średnio mi odpowiada, zawieszenie do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym 2T nie ogarnął bo za ciężki jestem i potrzebuję ryknąć z dołu.

ja waże 100 kg chyba nie doceniasz mocy 2t hehe.gif

530 mają za dużo niedoróbek (słabe sprzęgło podatne na spalenie no i branie oleju facepalm%5B1%5D.gif)

525 jak bardziej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.