Skocz do zawartości

UNO kopie w mrozy macie też tak?.


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziwna sytuacja auto stoi na dworze mrozy jakie są 8-24C i po wyjściu z auta po wyłączeniu silnika kopną drzwi i to dosyć mocno.

Sprawdzałem kable bo myślałem jakieś przebicie ale wszystko jest ok i kopie za każdym razem, gdy wychodzi się z auta kierowca lub pasażer.

Gdy silnik jest wyłączony nie ale jak wyłącze i wysiąde z auta lub silnik jest włączony to kopnie zawsze ktoś też to zaobserwował w zimę?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam dziwna sytuacja auto stoi na dworze mrozy jakie są 8-24C i po wyjściu z auta po wyłączeniu

> silnika kopną drzwi i to dosyć mocno.

> Sprawdzałem kable bo myślałem jakieś przebicie ale wszystko jest ok i kopie za każdym razem, gdy

> wychodzi się z auta kierowca lub pasażer.

> Gdy silnik jest wyłączony nie ale jak wyłącze i wysiąde z auta lub silnik jest włączony to kopnie

> zawsze ktoś też to zaobserwował w zimę?.

ja też to zauważyłem, przy wyłączonym też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie kopie zawsze, jak założę sweterek, i nie ważne, czy Uno czy Alfa A jak chodzę w pantoflach to

> jest już całkiem epickie Pierre Dol'nięcie

To nie samochód się elektryzuje tylko Wy także siedzieć sztywno na fotelu i się nie ocierać jak golfiarze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam dziwna sytuacja auto stoi na dworze mrozy jakie są 8-24C i po wyjściu z auta po wyłączeniu

> silnika kopną drzwi i to dosyć mocno.

> Sprawdzałem kable bo myślałem jakieś przebicie ale wszystko jest ok i kopie za każdym razem, gdy

> wychodzi się z auta kierowca lub pasażer.

> Gdy silnik jest wyłączony nie ale jak wyłącze i wysiąde z auta lub silnik jest włączony to kopnie

> zawsze ktoś też to zaobserwował w zimę?.

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastosuj dobry płyn do płukania, jak pierzesz ciuchy, to nie będą się elektryzezowały i pokrowce jak masz zakładane na fotele, też wypierz i wypłucz, będzie dobrze

wg mnie to jedyne co można zrobić, bo to Ty jesteś naelektryzowany i Ty kopiesz, nie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no płyn lenor niemiecki, ziemia sucha brak pokrowców a dalej od tygodnia kopią drzwi. by

> wilgoć w powietrzu i mróz aż tak sie razem tzn oddziałowywali

tak jak koledzy mówią ty kopiesz spróbuj tak niech ktoś ci drzwi otworzy a ty mu daj rękę i go tez kopniesz 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam dziwna sytuacja auto stoi na dworze mrozy jakie są 8-24C i po wyjściu z auta po wyłączeniu

> silnika kopną drzwi i to dosyć mocno.

> Sprawdzałem kable bo myślałem jakieś przebicie ale wszystko jest ok i kopie za każdym razem, gdy

> wychodzi się z auta kierowca lub pasażer.

> Gdy silnik jest wyłączony nie ale jak wyłącze i wysiąde z auta lub silnik jest włączony to kopnie

> zawsze ktoś też to zaobserwował w zimę?.

Mnie ostatnio "kopało" i Uno i Fiesta MK7, więc to nie tylko przypadłość uniaków wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uno też miało niezłego KOPA na mrozie nawet na małym intercoolerze, wszystko przez to że zimne powietrze jest gęstsze i można dać więcej paliwa w efekcie czego uzyskuje się wyższą moc grinser006.gif

No dobra, marea też kopie ale ostatnio kopią mnie nawet plotery w pracy (na tej samej zasadzie co samochód) - może to ja się elektryzuje a nie maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, marea też kopie ale ostatnio kopią mnie nawet plotery w pracy (na tej samej zasadzie co

> samochód) - może to ja się elektryzuje a nie maszyny.

oczywiście wystarczy, że ubierzesz koszulę flanelową i posiedzisz na materiale z dodatkiem włókien plastykowych. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje uno też miało niezłego KOPA na mrozie nawet na małym intercoolerze, wszystko przez to że zimne

> powietrze jest gęstsze i można dać więcej paliwa w efekcie czego uzyskuje się wyższą moc

> No dobra, marea też kopie ale ostatnio kopią mnie nawet plotery w pracy (na tej samej zasadzie co

> samochód) - może to ja się elektryzuje a nie maszyny.

Mnie Alfa nie kopała, jak było ciepło - tzn. jak był mały mróz zlosnik.gif dziś jest -15 i kopie mocno biglaugh.gif nawet przez skórzane rękawiczki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.