Skocz do zawartości

Wałek 866 w sc 1.1 mpi


Mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na 100 może Ci wyświetlić checka na liczniku, a na kompie będzie błąd czujnika położenia wałka rozrządu.

Szczególnie jak luzy zaworowe będą seryjne i z reguły na wysokich obrotach.

Z checkiem będzie jechał tak samo,tylko razi w icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz seryjny katalizator jakies dodatkowe mody jeszcze?? jakie wrazenia w stosunku do serii??

Mam jeszcze dolot od Górnego, różnica jest taka ze może troche lepiej idzie tak po wyżej 3 tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie watro ? czy nie ma sensu sie w takie cos bawic ?

Sam walek to prawie zadna roznica, szkoda zabawy. Cala gore zalozyc od 1.2 to juz ma sens, bo roznica jest odczuwalna.

Chociaz po tygodniu jazdy czlowiek sie przyzwyczaja 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wsadz mu caly ssacy z 1.2 8V 73KM

nie ma sensu cool.gif, lepiej fucktycznie zasadzić całą górkiem od 1.2 z wydechem, dolotem, odelżonym kołem i z innymi mapami na centralce, z seryjną górą tylko ze zmienionym wałkiem nie będzie jakoś mega odczuwalnej różnicy, dobrze jeszcze podobno założyć podwójne sprężyny zaworowe i wyważyć korbę waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma sensu , lepiej fucktycznie zasadzić całą górkiem od 1.2 z wydechem, dolotem, odelżonym

> kołem i z innymi mapami na centralce, z seryjną górą tylko ze zmienionym wałkiem nie będzie

> jakoś mega odczuwalnej różnicy, dobrze jeszcze podobno założyć podwójne sprężyny zaworowe i

> wyważyć korbę

wlasnie w 1.1 zalozenie ssacego z 1.2 na najlepszy stosunek cena/KM

potem walek i kolektor wyd

a dlubanie w silniku nie ma sensu przy 1.1...tak jak i przy 1.2

najtaniej to zalozyc 1.4 + walki+ 4P devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.