Skocz do zawartości

Dorobienie kluczka na Śląsku??


tomcioc

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam pytanko ile będzie kosztowało dorobienie kluczyka do Astry II- z imo+ centralny,ile nowy kluczyk? Może się ktoś orientuje gdzie można to w miare tanio zrobić w okolicach Katowic??

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego. Widze ze tanio nie będzie. Jutro po dzwonie po zakładach oferujących takowe usługi- zobaczymy ile oni zaśpiewają. Mam już przynajmniej jakiś punkt zaczepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> p.s.

> załatw kluczyk, PIN i wtedy go zaprogramujemy

Kolego a pin to z kąt mam wziąść i kluczyk- czy to musi być nowy, czy może być jakiś używany(czy taki da sie przeprogramować), bo grot to wiem ze można dorobić i wymienic?? w jaki sposób "byśmy" go zaprogramowali i ile by to kosztowało??

Jak bys mógł odpisz na e-mail([email protected]) albo napisz sms-oddzwonie(787690929)-przez dwa dni będe jeszcze w kraju...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego a pin to z kąt mam wziąść i kluczyk- czy to musi być nowy, czy może być jakiś używany(czy taki da sie przeprogramować),

Potrzebujesz taki zestaw:

- grot - nowy, do frezowania kształtu klucza

- pilot - nowy lub używany, wyjęty z używanego klucza

- pastylkę immo, tylko nową, nigdy nie programowaną!!! Uzywanej nie da się przeprogramować!!!

- do zaprogramowania immo potrzebujesz mieć PIN immo, jest zapisany w Carpass, jeśli masz, jeśli nie masz, można uzyskać w ASO Opla za niewielką opłatą ok. 100 zł wink.gif

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie masz, można uzyskać w ASO Opla za niewielką opłatą ok. 100 zł

> Pozdr.

150 w Lublinie krzyczą sick.gif i twierdzą, że to urzędowa cena narzucona przez Opel.DE ale ile w tym prawdy to nie wiem. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Potrzebujesz taki zestaw:

> - grot - nowy, do frezowania kształtu klucza

> - pilot - nowy lub używany, wyjęty z używanego klucza

> - pastylkę immo, tylko nową, nigdy nie programowaną!!! Uzywanej nie da się przeprogramować!!!

> - do zaprogramowania immo potrzebujesz mieć PIN immo, jest zapisany w Carpass, jeśli masz, jeśli

> nie masz, można uzyskać w ASO Opla za niewielką opłatą ok. 100 zł

> Pozdr.

Hej.

Dzieki kolego za wyjasnienie tematu. Chwilowo nie mam czasu by sie tym zajac- jak zdobede cześci odezwe sie to moze udało by sie cos zdzaiałać z tym kluczykiem.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.