Skocz do zawartości

125p , 1984r , do sprzedania


Rekomendowane odpowiedzi

ale cena zaporowa , 4500zł , za auto :

- bez przeglądu - stoi od 2 lat - zawieszenie poleci moment

- bez OC

- bez aku

- z uszkodzoną półosią

- do lakierowania przód

- skundlony bo skrzynia 5b od poldka

zdjcie0707l.jpg

zdjcie0709u.jpg

odpuściłem sick.gif poczekam aż zmięknie biglaugh.gif pewnie będzie na allegro niedługo , bo na fejsie podobno już jest ganja.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale cena zaporowa , 4500zł , za auto :

> - bez przeglądu - stoi od 2 lat - zawieszenie poleci moment

> - bez OC

> - bez aku

> - z uszkodzoną półosią

> - do lakierowania przód

> - skundlony bo skrzynia 5b od poldka

> odpuściłem poczekam aż zmięknie pewnie będzie na allegro niedługo , bo na fejsie podobno już

> jest

4500zł 1984r?! screwy.gifscrewy.gifscrewy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale cena zaporowa , 4500zł , za auto :

> - bez przeglądu - stoi od 2 lat - zawieszenie poleci moment

> - bez OC

> - bez aku

> - z uszkodzoną półosią

> - do lakierowania przód

> - skundlony bo skrzynia 5b od poldka

> odpuściłem poczekam aż zmięknie pewnie będzie na allegro niedługo , bo na fejsie podobno już

> jest

Ja bym nie powiedział, że skundlony, bo tunel pod skrzynię z Poloneza był już od 1983 roku, więc jeśli oryginalnie były tam tylko 4 biegi, to żaden problem wink.gif Mi by 5 biegów nie przeszkadzało w takim wypadku waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam szukam Fiata, ale ceny maja zaporowe. Ludzie oszaleli. Czekam na okazje w okolicy bo po calej

> Polsce nie bede jezdzil.

Sęk w tym, że ta tendencja się utrzymuje i raczej taniej nie będzie icon_rolleyes.gif To samo dzieje się z Polonezami "Borewiczami" i powoli również "akwaria" i "przejściówki" dołączają do tej grupy. Natomiast z tego co widzę, to Łada jeszcze jakoś nie jest pożądanym klasykiem w naszym kraju... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale cena zaporowa , 4500zł

4500 to cholernie dużo jak za taki egzemplarz... nie ma się co czarować, rok temu mógłby wisieć na allegro za 1000-1500zł i nie wiem czy by się specjalnie fatygowali po niego ludzie. Teraz nastał szał na DF-y i ceny tylko będą rosły nieadekwatnie do sprzedawanego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tyłu... zwróć uwagę, że na przednim kole nie ma - więc niekompletny.

Dlatego z premedytacją użyłem liczby pojedynczej waytogo.gif

Co do szału na fiaciory, to zgodzę się z przedmówcą. Kilka lat temu było to samo z syrenami. A teraz to nawet dochodzi do tego, że właściciele syren chętnie zamieniają syreny na fiaty (he he; zupełnie jak 20 lat temu), lecz ceny syren - pomimo spadku popytu na nie - nie spadają. Fiaciory też tańsze już raczej nie będą. I bez łaski, bo ceny części też przerażają, gdy dyktują je handlarze z allegro.pl.

Auto nie dość że drogie w zakupie, to jeszcze drogie w ekploatacji. Jedyny "pożytek" z niego - bliżej nieokreślona frajda. A przecież większość z tych, których stać na taką zabawkę, na ulicy nawet by się nie oglądała za jakimś tam polskim fiatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> Fiaciory też tańsze już raczej nie będą. I bez łaski, bo ceny części też przerażają, gdy

> dyktują je handlarze z allegro.pl.

Na szczęście istnieją jeszcze osiedlowe sklepy z częściami do takich wehikułów, a tam ceny są nadal wyjątkowo przystępne wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto nie dość że drogie w zakupie, to jeszcze drogie w ekploatacji.

A to czemu niby drogie hmm.gif

Montujesz gaz i jeździsz po taniości, części raczej tanie, zresztą nie psuje się to aż tak bardzo. Wiem co piszę, bo śmigałem takim prawie 15 lat i 200kkm hehe.gif, z tym, że to był 1,5 ME rocznik 1990. Największa wada to buda i to nie tyle chodzi o korozję co o małą sztywność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.