Skocz do zawartości

Alfa 159 - trudne pytania


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja wiem że to diesel, ale co trzeba zrobić żeby to trzymało 90 stopni?

> Jadę w trybie emeryta na trasie, to wskazówka nawet się do 90 stopni nie zbliża. W mieście jest 90

> stopni i trzyma.

> W benzynie obstawiałbym termostat, ale może tutaj tak ma być?

> Pomocy

Cos jest nie tak - pewnie termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety tak

Termostat dostaniesz o ponad stówkę taniej - klik. Wiekszym problemem jest jego wymiana niż cena!

Generalnie sam się zastanawiałem nad 159, jednak zwyciężyła praktyczność i jest Croma. Pewnie za jakiś czas jednak kupię 159, jako drugie auto i będzie to zagazowane oraz przeprogramowane 1.75 TBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Termostat dostaniesz o ponad stówkę taniej - klik. Wiekszym problemem jest jego wymiana niż cena!

Ale to jest do 1.9 zlosnik.gif A ja mam 2.4 smile.gif

> Generalnie sam się zastanawiałem nad 159, jednak zwyciężyła praktyczność i jest Croma. Pewnie za

> jakiś czas jednak kupię 159, jako drugie auto i będzie to zagazowane oraz przeprogramowane

> 1.75 TBI.

Musisz zadać sobie zayebiście ważne pytanie: Po co Ci 159? zlosnik.gif

Bo ja, 2 tygodnie po zakupie nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć hehe.gif

Raz jechaliśmy całą rodziną (ja, żona i syn) Alfą. No fajnie.

Znalezienie miejsca do parkowania jest dużo trudniejsze niż gdy się prowadzi Punto. Samo zaparkowanie też jest trudniejsze.

Trudniejsze jest poruszanie się po mieście. No i jazda droższa zlosnik.gif

A najgorsze jest w tym wszystkim to, że trudniejsze jest wsadzanie 2,5 latka na fotelik hehe.gif

I z tego wszystkiego wychodzi, że fotelik jest z powrotem w Punto i jeździmy tym autem zlosnik.gif

Ja Alfą jeżdżę do pracy, 5km w jedną stronę grinser006.gif

Pocieszę się tym wozem z rok, może dwa i kupię jakiegoś normalnego kompakta, koniecznie 3 drzwiowego zlosnik.gif

Fajnie się patrzy na to auto. Świetnie wygląda. Właściwie nie wiem które auto wygląda lepiej. Ale popatrzeć można tak samo dobrze na cudze cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to jest do 1.9 A ja mam 2.4

> Musisz zadać sobie zayebiście ważne pytanie: Po co Ci 159?

> Bo ja, 2 tygodnie po zakupie nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć

> Raz jechaliśmy całą rodziną (ja, żona i syn) Alfą. No fajnie.

> Znalezienie miejsca do parkowania jest dużo trudniejsze niż gdy się prowadzi Punto. Samo

> zaparkowanie też jest trudniejsze.

> Trudniejsze jest poruszanie się po mieście. No i jazda droższa

> A najgorsze jest w tym wszystkim to, że trudniejsze jest wsadzanie 2,5 latka na fotelik

> I z tego wszystkiego wychodzi, że fotelik jest z powrotem w Punto i jeździmy tym autem

> Ja Alfą jeżdżę do pracy, 5km w jedną stronę

> Pocieszę się tym wozem z rok, może dwa i kupię jakiegoś normalnego kompakta, koniecznie 3

> drzwiowego

> Fajnie się patrzy na to auto. Świetnie wygląda. Właściwie nie wiem które auto wygląda lepiej. Ale

> popatrzeć można tak samo dobrze na cudze

To będzie drugie auto - bardziej dla mnie i zabawy. Rozmiary zewnętrzne mi nie przeszkadzają - na co dzień jeżdżę jeszcze większą Cromą i daję radę - przynajmniej nie mam problemu z pakowaniem 3 latka do fotelika.

Termostaty są te same.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> niestety tak

Termostat zamontowany i pięknie działa smile.gif

Trudno mi to zjawisko jakoś uzasadnić, ale ten diesel nabiera temperaturę szybciej niż benzyna w Punto zlosnik.gif

Jakby ktoś szukał termostatu to kupiłem go od tego sprzedającego ok.gif

Aukcja do której jest link w poprzedniej wiadomości zapewne niedługo przejdzie do archiwum wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.