Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi kołami


mat3011

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam mam problem założyłem 15 do Uniaczka nie wiem czy mogę tak jeździć troszkę wystają i nie wiem

> co mam zrobić proszę o poradę

Nie przesadzaj, jest bardzo sympatycznie waytogo.gif a jak znajdziesz oryginalne nakładki z sx/turbo to już w ogóle bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam problem założyłem 15 do Uniaczka nie wiem czy mogę tak jeździć troszkę wystają i nie wiem

> co mam zrobić proszę o poradę

Jakie ET tych felg i szerkość?

Ja mam felgi 5,5" ET 22 albo 24 i jest na styk 270751858-jezyk.gif270751858-jezyk.gif czyli zgodnie z przepisami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam problem założyłem 15 do Uniaczka nie wiem czy mogę tak jeździć troszkę wystają i nie wiem

> co mam zrobić proszę o poradę

Nie piszesz jakie opony. Jak 195 to podklep ranty tylko na gorąco a nie młotkiem bo blotnik potem poleci ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam to samo co ty!

Przy nakładkach na nadkola jest mega i nic nie wystaje.

Ale powiedz mi, jak tam obcieranie na dziurach u ciebie? Ja mam -40 i musiałem wsadzić gumę usztywniającą w sprężynę. Po tym zabiegu podniósł się jakieś 1,5 cm i już obcieranie z głowy. Tylko załadowany i na większej dziurze (przy szybkim wejściu w zakręt :D)

Jaki masz zawias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie mam to samo co ty!

> Przy nakładkach na nadkola jest mega i nic nie wystaje.

> Ale powiedz mi, jak tam obcieranie na dziurach u ciebie? Ja mam -40 i musiałem wsadzić gumę

> usztywniającą w sprężynę. Po tym zabiegu podniósł się jakieś 1,5 cm i już obcieranie z głowy.

> Tylko załadowany i na większej dziurze (przy szybkim wejściu w zakręt :D)

> Jaki masz zawias?

mam sprężyny obniżające i trze mi chyba będę musiał nadkola poszerzyć bo innego sposobu to nie widzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wróciłem do fabrycznych felg z przodu z oponami 155/13. Lepiej mi się jedzie i lżej kręci kółkiem smile.gif wcześniej miałem alumy z poloneza atu ET 29 i na tych samych oponach moja mulher.gif ma trudniej z kręceniam. Więc niech się nie męczy a i mi przyjemniej się prowadzi. Ale za to na tyle zostawiłem alumy ET29 food.gif Podziwiam Was z tymi kapciami wielkimi, takie kiedyś będę miał ale w aucie ze wspomaganiem zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.