Skocz do zawartości

308 data i godzina samoczynne zerowanie


marycha

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z autkiem, a mianowicie:

po postoju około godziny, może krócej, resetuje mi się ustawienie zegara i daty oraz nie działa centralny zamek

Czy może ktoś z Was ma pomysł, co może być powodem takiego zachowania?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> mam problem z autkiem, a mianowicie:

> po postoju około godziny, może krócej, resetuje mi się ustawienie zegara i daty oraz nie działa

> centralny zamek

> Czy może ktoś z Was ma pomysł, co może być powodem takiego zachowania?

> pozdrawiam

Słaby akumulator?

Zwarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wymieniłem aku, w silne mrozy odpalał nic nie przygasało(fakt że dłużej kręcił) ale resetował mi licznik przebiegów częściowych i wszystko co z tym związane.

Jak widać sam fakt że "odpala" nie znaczy że jest OK, chyba że te cyrki dzieją się na postoju to już inna bajka, u mnie resety były przy odpalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sytuacja wygląda tak:

> zapalę samochód, ustawię wszystko i działa

> wystarczy, że zostawię samochód na parkingu/garażu na parenaście minut i wszystko się zeruje

ale zeruje się przed czy po odpaleniu auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zeruje się przed czy po odpaleniu auta?

jak wyłącze auto i pójde do domu, po powrocie za kilkanaście minut po przekręceniu stacyjki, przed zapaleniem widzę na wyślwietlaczu mrugającą datę i godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> mam problem z autkiem, a mianowicie:

> po postoju około godziny, może krócej, resetuje mi się ustawienie zegara i daty oraz nie działa

> centralny zamek

> Czy może ktoś z Was ma pomysł, co może być powodem takiego zachowania?

> pozdrawiam

po 20 minutach (przynajmniej moja 307) przechodzi w economy mode więc w jakiś sposób po tym czasie komputer coś zmienia w zasilaniu. Data normalnie się resetuje jak odepniesz akumulator czyli możliwe że masz gdzieś problem z masą. Patrzyłeś na elektrodzie czy na forum pługów czy ktoś tego nie przerabiał bo może to TTM zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, o masie nie pomyślałem, dzięki za podpowiedź

co do TTM, to raczej nie, u mnie w firmie trochę tego jeździ i nikt nie miał takich problemów

chyba, że to właśnie mój ma taki gadżet smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz co, o masie nie pomyślałem, dzięki za podpowiedź

> co do TTM, to raczej nie, u mnie w firmie trochę tego jeździ i nikt nie miał takich problemów

> chyba, że to właśnie mój ma taki gadżet

Mi geniusz lakiernik masę dał po malowaniu na plastikową podkładkę, efekt ABS działał tylko podczas deszczu zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.