Skocz do zawartości

Fotelik dla dziecka-jakich firm foteliki pasują do Astry II


TarNovy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie z racji tego że nie wszystkie pasują z tego co wyczytałem .

Aktualnie bardziej mam czas kupić on-line a nie na miejscu (wiem że na pewno ktoś odpisze , znajdź czas i przymierz fotelik do auta 270751858-jezyk.gif ).

Jakich firm foteliki pasują do pasów Astry II (hatchback) . Jakie polecacie?

Jestem na kupnie fotelika nosidełka 0-13kg ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ramatti, polski porządny produkt. Pasy krzyżowe, w razie wypadku nie miażdżą wnętrzności brzuszka no i chłopcom genitaliów.

Moje dziecko jeździ w takim, kupiłem na allegro, w ten sposób można zaoszczędzić prawie 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup taki fotelik, żebyś mógł go zamontować do stelaża wózka (pewnie potrzebne będą jakieś adaptery).

Jak kupujesz nosidełko montowane pasami a nie do bazy Isofix, to raczej nie powinno być problemu z zamontowaniem w Astrze G. Bez względu na firmę i model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie jak w temacie z racji tego że nie wszystkie pasują z tego co wyczytałem .

> Aktualnie bardziej mam czas kupić on-line a nie na miejscu (wiem że na pewno ktoś odpisze , znajdź

> czas i przymierz fotelik do auta ).

> Jakich firm foteliki pasują do pasów Astry II (hatchback) . Jakie polecacie?

> Jestem na kupnie fotelika nosidełka 0-13kg

W astrze F i w astrze G dobrze sie spisywaly i mocowaly foteliki:

0-13 stare Chicco Synthesis

9-18 Ramatti Venus (tez nie nowe)

teraz w G czasami jezdzi sunshine kids monterey-15-36

A w ogole to kup najlepiej kup wózek dzieciecy i w zestawie do niego fotelik np.x-lander.

I nie daj sie wkrecic w ideologie nie używania fotelików z drugiej reki. smirk.gif

cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Maxi Cosi CabrioFix dla synka, jak na razie jest ok smile.gif Do tego mam wózek X-lander w który montuje sobie fotelik i z głowy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.