Skocz do zawartości

tempomat ah


kamileeek

Rekomendowane odpowiedzi

> czy jest mozliwe dołozenie tempomatu

Kupujesz manetkę z tempomatem, zakładasz ją i programem w opcjach włączasz tempomat. Koszty zależne od tego za ile kupisz manetkę i czy sam go włączysz.

Czytaj bebechy te same tylko buda inna zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupujesz manetkę z tempomatem, zakładasz ją i programem w opcjach włączasz tempomat. Koszty zależne

> od tego za ile kupisz manetkę i czy sam go włączysz.

> Czytaj bebechy te same tylko buda inna

Opcjonalnie oddajesz do ASO i robią to za ca 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> czy jest mozliwe dołozenie tempomatu do 1.7 i jaki to mniej wiecej koszt,moze ktos juz robił i sie

> orientuje?

Tak możesz zamontować.

Potrzebna manetka z przyciskami. Koszt ok. 80-120 zł. Montujesz i opcomem aktywujesz funkcję. Przy pedale sprzęgła potrzebny jest czujnik jego wciśnięcia. Nie każdy egzemplarz astry posiada, ale kazdy ma kabelek więc wystarczy zamontować (30 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko to i wygląda na całą. Jeszcze sprawdź czujnik przy pedale sprzęgła.

własnie sprawdziłem no i wydaje sie ze jest.

A moze ktos z okolic Warszawy za opłata da rade ten tempomat aktywowac to prosze pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od tego za ile kupisz manetkę i czy sam go włączysz.

> Czytaj bebechy te same tylko buda inna

w tym wątku wyczytałem ze potrzebny car pass ale ja go chyba nie mam wiec da rade to zrobic? Ten car pass ile to liczb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tym wątku wyczytałem ze potrzebny car pass ale ja go chyba nie mam wiec da rade to zrobic? Ten

> car pass ile to liczb ?

Carpass (PIN) to cztery cyfry. Jeśli go nie masz, to tempomatu nie włączysz. Jedź do ASO po PIN, może przy okazji jak się dogadasz to Ci aktywują za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.