Skocz do zawartości

E30 kombi?


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

> Dlaczego ona taka "tania"?

> Wygląda na bardzo zadbaną

> No fajna zabawka, ale w moim przypadku cabrio odpada

te samochody nie są drogie bo bmw musi być w qupecie bo inaczej to szacunek spada, kombiak jest mniej poszukiwany. myślę ,że jest to idealny moment na poszukanie jakiejś łądnej sztuki.szkoda tylko,że tak trtudno znalezc e30 z klimą(niby można dołożć ale wiadomo jak to pozniej jest).

ta co wkleiłeś nawet niezle wygląda,jeśli nie ma jakichś baboli to wg mnie warto.

motor troche głupi ale da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylazi jej z tylu kolo haka holowniczego, pod maska sajgon (brak oslony wiatraka + burdel w kablach), brakuje halogenow z przodu + dokladki pod zderzakiem.

Jak na moje oko, sprawia wrazenie nierownej. Ale moze to kwestia zdjec albo mojego astygmatyzmu :D

Jak znam zycie to dopiero poczatek, ale trzebaby ogarnac na zywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bry Potrzebna pomoc

> Urodził się w głowie pomysł i potrzebuję, żeby mnie ktoś sprowadził na ziemię

> No chyba, że nie jest taki zły

> Chodzi mi po głowie E30 kombi

> Nie do upalania, nie do latania bokiem, nie jako funcar... tylko tak zwyczajnie na codzień.

> Obecnie od ponad trzech lat jeżdżę Peugeotem 307 i jestem z niego zadowolony, ale... chyba

> potrzebna mi zmiana Czy to bardzo zły pomysł?

czy zły... hmm wiele zależy od kilku spraw:

- w jakim stanie uda Ci się kupić auto

- czy masz czas/pieniądze żeby utrzymywać je w rozsądnym stanie

- czy jesteś w stanie zaakceptować dużo niższe bezpieczeństwo bierne..

posiadanie starego auta "na codzień" nigdy nie jest takie samo u różnych osób - jeden ma szczęście bo auto się nie psuje, bo nie przywiązuje uwagi do "szczegółów" i jeździ a drugi cały czas grzebie i auto wiecznie "stoi". Podstawa to być świadomym że tak się to może skończyć i to akceptować. zlosnik.gif

A co do E30 - po Twoim Peugeocie może być trochę małe, ja bym szukał E34 kombi, koniecznie zielone grinser006.gif

Nie ma tu za bardzo czego doradzać - auto jest trwałe i logicznie zaprojektowane, części tanie i proste w wymianie. Kwestia czy aż tak Ci się podoba żeby poświęcić się mu choć trochę bardziej niż plastikowi, bo pewnie będzie tego wymagać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma klimy.

Już do niego dzwoniłem jakiś tydzień temu. Pomyłka w ogłoszeniu, nie może tego zmienić bo gość jest na wakacjach palacz.gif

Jak na razie cię wyprzedzam. hehe.gif

A po krótkiej rozmowie można było wywnioskować, że właściciel raczej rozsądny i wie co sprzedaje więc beemka jest prawdopodobnie warta tyle ile kosztuje. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby was interesowalo to ktos z bmw-e30.pl sprzedaje czerwonego turinga 2.8 za 9tys:

> http://allegro.pl/show_item.php?item=2516123898

wczoraj widziałem to ogłoszenie.

Klimy nie ma. A ja muszę mieć klimę. Da się to zamontować ale chore pieniądze kosztuje. Już się dowiadywałem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj widziałem to ogłoszenie.

> Klimy nie ma. A ja muszę mieć klimę. Da się to zamontować ale chore pieniądze kosztuje. Już się

> dowiadywałem

Kurde toś mnie pocieszył. Chciałem do czarnej dokładać. Same graty pewnie ~1000 PLN + robota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.