Skocz do zawartości

stuningowałem swoj pojazd...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> A co Ci się stało ?

Quote:

2 dni temu pokonaly mnie schody w efekcie czego przyglebilem -

efekt - stluczony nadgarstek -> dzis bylem na RTG i wg ortopedy wywichnalem kosc łódeczkowata... - podobno trzeba to podrutowac teraz - mial ktos z was taki zabieg, a moze uraz i jakas inna metoda leczenia niz operacja? - narazie mam reke w szynie


jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety jedna reka bez galki ciezko sie kreci...

Hmmm...

Nie rzucaj się, ale czy przypadkiem z racji onej niedyspozycji nie powinieneś sobie odpuścić wożenia ludzi?

Odnoszę nieodparte wrażenie, że pierwszy patrol da Ci to wyraźnie odczuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> 2 dni temu pokonaly mnie schody w efekcie czego przyglebilem -

> efekt - stluczony nadgarstek -

> jakiś tekst

znajomy około tydzień temu potłukł tę kość na rowerze. Prozaiczna sprawa, koło objechało mu na koleinie i nawet się wybronił tylko dobił mocniej kierownicą. Też potłukł kość łódeczkowatą. Dostał szynę, trochę gipsu i poszedł do domu. Po weekendzie sam zdjął gips, założył sobie jakąś opaskę stabilizującą i tak chodzi.

Jego najbardziej boli podczas przekręcania kluczyka w samochodzie albo w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm...

> Nie rzucaj się, ale czy przypadkiem z racji onej niedyspozycji nie powinieneś sobie odpuścić

> wożenia ludzi?

> Odnoszę nieodparte wrażenie, że pierwszy patrol da Ci to wyraźnie odczuć...

wlasnie sie zastanawiam nad tym... ale gdzie jest o tym w przepisach?

- unieruchomiony nadgarstek z kciukiem (4 palce ruchome od dloni) kciuk ma ruchomy 1 i czesciowo drugi staw ilczac od paznokcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stuningowałem swoj pojazd...

> a raczej zostalem zmuszony do takiego tuningu

trzeba było poszukać składanej - są takie , które można złożyć pod kierownicę i kierować normalnie. Poczujesz się jak motorniczy w starym tramwaju yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiadam na tego posta bo "tam" nie ma dostępu oslabiony.gif :

> Quote:

> 2 dni temu pokonaly mnie schody w efekcie czego przyglebilem -

> efekt - stluczony nadgarstek -> dzis bylem na RTG i wg ortopedy wywichnalem kosc łódeczkowata... -

Współczuje, brat złamał tą kość to od początku lutego do maja miał rękę w gipsie. Podobno najgorsza kość do zrastania się icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpowiadam na tego posta bo "tam" nie ma dostępu :

> Współczuje, brat złamał tą kość to od początku lutego do maja miał rękę w gipsie. Podobno najgorsza

> kość do zrastania się

mój brat podobnie, i na koniec leczenia, lekarz powiedział, że tak naprawdę do końca nigdy się nie zrośnie, w małym % pęknięcie niegroźne pozostanie i kazał wzmacniać tylko mięśnie, od tamtej pory minął rok, a braciak intensywnie ćwiczy na siłowni a problemów z ręką brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.