Skocz do zawartości

Zamiana budy, pytanko:)


Loqa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytam tych którzy to robili a wiem że jest ich trochę:) Otóż jak to się ma prawnie: mam samochód który za jakiś czas będzie potrzebować intensywnej terapii blacharsko/lakierniczej, co jest mało opłacalne, lepiej znaleźć taniej kompletną budę w bdb stanie i przerzucić co się da. I teraz jak to zrobić żeby zostać przy swoich obecnych blachach/ubezpieczeniu? Co gdzie jak i po co?:D W nowej budzie wbijają stary vin, czy z nowej budy vin wbijamy do nowego DR? I wtedy co ze starą budą, mogę ją na legalu zezłomować czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, pytam tych którzy to robili a wiem że jest ich trochę:) Otóż jak to się ma prawnie: mam

> samochód który za jakiś czas będzie potrzebować intensywnej terapii blacharsko/lakierniczej,

> co jest mało opłacalne, lepiej znaleźć taniej kompletną budę w bdb stanie i przerzucić co się

> da. I teraz jak to zrobić żeby zostać przy swoich obecnych blachach/ubezpieczeniu? Co gdzie

> jak i po co?:D W nowej budzie wbijają stary vin, czy z nowej budy vin wbijamy do nowego DR? I

> wtedy co ze starą budą, mogę ją na legalu zezłomować czy jak?

Tak jak Ty bys to chcial to sie chyba nie da, stara trzeba zezlomowac a nowa zarejestrowac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przespawać numery - jest to nielegalne lub w nowej budzie wsoawać płaską blache i jechać na nabicie numerów swoich, dajesz niby zeżarta starą blache ze swojej budy że szlag trafiłnumery i musiałes zmienic. licz 4 stówki na to. Legalnie sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przespawać numery - jest to nielegalne lub w nowej budzie wsoawać płaską blache i jechać na nabicie

> numerów swoich, dajesz niby zeżarta starą blache ze swojej budy że szlag trafiłnumery i

> musiałes zmienic. licz 4 stówki na to. Legalnie sie nie da

ja sie podepne pod temat

a gdzie sie robi taka operacje?? u "Mietka blacharza" czy w jakies autoryzowanej stacji kontroli czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja sie podepne pod temat

> a gdzie sie robi taka operacje?? u "Mietka blacharza" czy w jakies autoryzowanej stacji kontroli

> czy jak??

w autoryzowanej stacji sie nabija legalne numery po opini rzeczoznawcy że numery nieczytelne.

U mietka nielegalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w autoryzowanej stacji sie nabija legalne numery po opini rzeczoznawcy że numery nieczytelne.

> U mietka nielegalnie

o wlasnie, czyli da sie legalnie smile.gif bo ja wlasnie mam takie nie do konca czytelne i chetnie bym cos z tym zrobil ale legalnie

teraz rozmawialem ze znajomym i jego ojciec wykonywal taka operacje, jutro bede znal szczegoly ale chyba jest tak jak CZUCZU napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale właśnie chciałem tak zrobić:) tylko czy wiąże się to z nową rejestracją czy idzie to podmienić

> i zostać przy starych blachach, o to mi głownie chodzi;)

tak wiąże się z nową rej, ale jak się bardzo uprzesz to podobno jest możliwość zostawienia starych blach, tylko pewnie trochę siana i zachodu to kosztuje -imo nie warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.