Skocz do zawartości

Zimno, mokro...


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

> Aha... młody, niewyżyty...

> Ty sie synek nałoblekaj porządnie, co by ci gnyków nie przewioło.

> Potem bydziesz haj do dochtórów łaził, aby ci tabletków nawypisywali i czopka w dupa wrazili

> Ci godom ...

rotfl.gifzlosnik2.gifrotfl.gifzlosnik2.gifrotfl.gifzlosnik2.gifok.gifok.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... ale 50km dzis przelatane

> Mozna wpisywać temp na dworze

ja od poniedzialku znowu zaczynam dojezdzac motorem do roboty wink.gif

przejechalem sie dwa razy tramwajem i starczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potem sie czyta, ze wypadki..... Opona przednia niedogrzana, przyczepnosc na granicy, slizg /

> szlif.....

> Nie pogoda juz na latanie.

Przesadzasz. W zeszłym roku motocykl odstawiłem do garażu 31 grudnia (i to w zasadzie tylko po to, żeby podłubać przy nim) wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesadzasz. W zeszłym roku motocykl odstawiłem do garażu 31 grudnia (i to w zasadzie tylko po to,

> żeby podłubać przy nim)

Chyba nie przesadzam, pare zim przejezdzilem, pod warunkiem, ze asfalt byl czarny a nie bialy i wiem jak to wygladalo. Inna bajka, ze zalezy od momentu obrotowego, pojemnosci i mocy.

Im slabszy tym fajniej sie w zimie smiga.

Nie zmienia faktu, ze opona pozostaje níedogrzana i niedysponje swoja przyczepnoscia.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba nie przesadzam, pare zim przejezdzilem, pod warunkiem, ze asfalt byl czarny a nie bialy i

> wiem jak to wygladalo. Inna bajka, ze zalezy od momentu obrotowego, pojemnosci i mocy.

> Im slabszy tym fajniej sie w zimie smiga.

> Nie zmienia faktu, ze opona pozostaje níedogrzana i niedysponje swoja przyczepnoscia.

Trudno się nie zgodzić.

Na szczęście "trampek" jest motocyklem wybaczającym kierowcy jego niedoskonałości wink.gif

ps. Przejechałem około 30kkm na Heidenau K60 - właśnie się kończą, następne opony też będą Heidenau K60 (ino teraz wersja Scout) - bardzo sympatyczne gumy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... ale 50km dzis przelatane

> Mozna wpisywać temp na dworze

Dla mnie jazda w taką pogodę nie przynosi żadnej przyjemności - jest zimno, mokro, co rusz się człowiek zastanawia, czy mu tyłek nie odjedzie na jakichś mokrych liściach no.gif

Ale skoro Ciebie to dalej rajcuje to pozostaje mi tylko pozazdrościć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie jazda w taką pogodę nie przynosi żadnej przyjemności - jest zimno, mokro, co rusz się

> człowiek zastanawia, czy mu tyłek nie odjedzie na jakichś mokrych liściach

> Ale skoro Ciebie to dalej rajcuje to pozostaje mi tylko pozazdrościć

wiem wiem. tez to pisałem pare dni temu ale wczoraj bylem zmuszony odebrac moto z serwisu i tak se zrobiłem rundke po okolicy. i znow usmiech od ucha do ucha ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.