Skocz do zawartości

Próba włamania do seja


sid89

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś próbował nieudolnie się włamać do sejka, rozwalił zewnętrzną część wkładki

Zamek się normalnie otwiera kluczykiem, jeżeli jest zamknięty, a jeżeli jest otwarty, to zamyka się jakby do połowy, po czym wraca na otwarty, jakby coś nie miało siły go dociągnąć

W czym może tkwić problem? W samej wkładce, czy gdzieś głębiej

czy trzeba kupować nową wkładkę, czy da radę to naprawić, i czy da się wymienić tylko tą zewnętrzną srebrną metalową część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tydzien temu chcieli ukrasc agenta.Ale tesciowa czujna akurat przez okno spojrzała.Jezdziłem po osiedlu i spotkałem ulice dalej białe cc bez szyby od strony kierowcy i radiowóz.Złodzieji jednak brak mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> komplet wkładek 45zł,szkoda sie bawić a pewnie został tam jakiś drut ktory blokuje zapadki

Odkopuję bardzo stary temat, bo dzisiaj właśnie mnie spotkała przygoda z rozwiertem zamka. Blachy wokół zamka całe (załączona fota), ale wkładka zniszczona.

Co tu robić kiedy auto ma immo? Wymienię wkłady i będę z pękiem kluczy chodził bo inny do stacyjki - a tego nie chcę. Wolałbym też nie pozbywać się immo. Da radę dostosować nowy bębenek do starego klucza?

287647428-20140411_141652.jpg

post-44276-14352523833233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkopuję bardzo stary temat, bo dzisiaj właśnie mnie spotkała przygoda z rozwiertem zamka. Blachy

> wokół zamka całe (załączona fota), ale wkładka zniszczona.

> Co tu robić kiedy auto ma immo? Wymienię wkłady i będę z pękiem kluczy chodził bo inny do stacyjki

> - a tego nie chcę. Wolałbym też nie pozbywać się immo. Da radę dostosować nowy bębenek do

> starego klucza?

Trzeba wymienić zapadki którą są we wkładce tzn. zapadki ze starego zamka przełożyć do nowego i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba wymienić zapadki którą są we wkładce tzn. zapadki ze starego zamka przełożyć do nowego i

> wszystko

Zdjęcie widziałeś?

Nie sadze żeby zapadki się nadawały.

Zresztą nie takie proste to jest.

Moją wkładkę trzeba było rozwiercić we właściwym miejscu.

I trzeba mieć nowe odpowiednie zapadki skoro stare się nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie trzeba nic przekładać ze starej wkładki tylko pozamieniać zapadki w nowej wkładce aby pasowały

> pod kluczyk. Tak zrobiłem w zamku korka paliwa i działa już 3 lata.

Dzięki za sugestie. W tygodniu przyatakuję rzemieślników od zamków. Mam pytanie uzupełniające: ile taka usługa (przerobienie wkładki pod kluczyk) pi razy oko może kosztować? Chodzi mi o to aby cena mnie nie zaskoczyła, albo żebym wiedział kiedy ktoś będzie mnie chciał wydymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za sugestie. W tygodniu przyatakuję rzemieślników od zamków. Mam pytanie uzupełniające: ile

> taka usługa (przerobienie wkładki pod kluczyk) pi razy oko może kosztować? Chodzi mi o to aby

> cena mnie nie zaskoczyła, albo żebym wiedział kiedy ktoś będzie mnie chciał wydymać.

Jeśli masz odrobinę zdolności manualnych i widzisz jak coś rozebrać i złożyć to 0zł bo zrobisz sam. U dorabiacza kluczy strzelam że 10-20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.