Skocz do zawartości

Multipla 2005 z JTD


Rekomendowane odpowiedzi

> na co zwracać uwagę czego szukać itp.

Na to , czego na pierwszy rzut oka nie widać , choć ten egzemplarz wizualnie prezentuje się nieźle smirk.gif

Ja kiedy jadę oglądać jakiś sprzęt to bez czujnika grubości lakieru i FES-a się nie ruszam .

Tyle już się naoglądałem aut w stanie "igła" z kilogramami szpachli i cofniętym o kilkadziesiąt kkm licznikiem , że bez tego ani rusz .

Fakt że idealnych używek nie ma , ale chyba warto poszukać jak najlepszej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest kupione w polskim salonie i ma jednego właściciela więc mam nadzieje że będzie ok, a jak

> wogóle się sprawuje i którą masz wersję

Moż się czepiam, ale salonowe z różnymi fotelami oslabiony.gif

2000 rok czyli pierwsza wersja.

Turbo, dwumasa zamieniona na jednomasę i skrzynia. Tyle z grubszych.

Eksploatacyjnych nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moż się czepiam, ale salonowe z różnymi fotelami

> 2000 rok czyli pierwsza wersja.

> Turbo, dwumasa zamieniona na jednomasę i skrzynia. Tyle z grubszych.

> Eksploatacyjnych nie liczę.

z tymi fotelami to moża jakaś wersja bo jaki byłby sens zmiany foteli i to symetrycznie, fiat miał takie zajawki jak z SC i różne kolory elementów karoserii, ale podpytam gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tymi fotelami to moża jakaś wersja bo jaki byłby sens zmiany foteli i to symetrycznie, fiat miał

> takie zajawki jak z SC i różne kolory elementów karoserii, ale podpytam gościa

Na moje oko to wysiedziały się i wytarły.

Dlatego zmienione.

Dużo AQUARIUM jeździło i jeździ na TAXI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tymi fotelami to moża jakaś wersja bo jaki byłby sens zmiany foteli i to symetrycznie, fiat miał

> takie zajawki jak z SC i różne kolory elementów karoserii, ale podpytam gościa

Tu jest taka sama, widać była taka wersja.

http://otomoto.pl/fiat-multipla-ii-wlasciciel-salon-polska-C22896077.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak poznam czy to nie taxi ? przebieg nie jest kosmiczny ale nie mam pewności że licznik nie był

> kręcony

Przecież wcześniej napisałem , że trzeba się podpiąć do auta i sprawdzić przebieg i inne rzeczy - mamy od dawna podwieszony wątek - FES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc dziś byłem zaobczyć auto, na miejscu okazała się tragedia, z pod auta wisiała linka hamulca ręcznego - zerwana, bok był malowany normalnie innym odcieniem, pan w komisie (bo okazało się że to komis a przez telefon że osoba prywatna) mówi mi że auto od jutrzenki po przedstawicielu i że przebieg 169 tys jest prawdziwy, patrząc na wytarte przełączniki i lewarek kalkulute na jeszcze raz taki przebieg, ale pojechałem z ciekawości ja jazdę jadę puszczam kierwnice a auto mknie do rowu, a gościu z komisu że to nierówna droga, ja na hamulec a auto hamuje po 20 metrach, zawróciłem i podziekowałem za oszukane ogłodzenie. Niestety po raz kolejny przekonałem się że komisy to zło frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a więc dziś byłem zaobczyć auto, na miejscu okazała się tragedia, z pod auta wisiała linka hamulca

> ręcznego - zerwana, bok był malowany normalnie innym odcieniem,

Dlaczego wiedziałem, że tak będzie?

> i że przebieg 169 tys jest prawdziwy, patrząc na wytarte przełączniki i lewarek kalkulute na

> jeszcze raz taki przebieg,

U mnie prawie 300 kkm i powycierane i porysowane przełączniki. Gałka od lewarka biegów swieci się jak psu...

> ale pojechałem z ciekawości ja jazdę jadę puszczam kierwnice a auto

> mknie do rowu, a gościu z komisu że to nierówna droga,

hahaha.gif tekst dnia

> ja na hamulec a auto hamuje po 20

> metrach, zawróciłem i podziekowałem za oszukane ogłodzenie. Niestety po raz kolejny

> przekonałem się że komisy to zło

Nie komisy tylko ludzie.

Od prywatnego też taki kwiatek można wyłapać.

ale......

zerknij tutaj

http://www.multipla.fora.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, a co kolega się spodziewał za takie pieniądze?Cena w ogóle oderwana od rzeczywistości, więc nie dziw się że i stan również taki. Każdy by chciał igiełkę, ale jak się chce uczciwe auto to należy również zapłacić za nie uczciwe pieniądze a nie liczyć, ze handlarz dołoży z własnej kieszeni po to by Kowalski mógł się cieszyć...Dołóż albo gotówki albo zejdź z rocznika i wtedy kupisz dobre auto a nie ulepa wyrzeźbionego ze szpachli. Smutne,ale typowo polskie szukać okazji i to jeszcze z komisu, gdzie wiadomo kilka stówek też musi zarobić...Wystarczy odrobinę rozsądku a zaoszczędza się nerwy,paliwo i własne zdrowie, chyba że ktoś lubi wycieczki i oglądanie szpachlowozów wtedy jak najbardziej. Szukanie multipli z tego roku w tej cenie to jak chodzenie na kolanach pod gruszą, gdzie naopadało zgnitych,zjedzonych przez robaki, ogólnie spadające odpady, wśród nich jest szansa na znalezienie tej dobrej co ją wiatr strząsnął, ale trafienie 6 w totka też jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.