Skocz do zawartości

Reflektory tylnie w 3d - cała prawda o nich


Pilos

Rekomendowane odpowiedzi

W moim aucie mam dwa różne reflektory z tyłu. Jeden jakby przydymiony drugi nie.

Czy fabrycznie auta wychodziły w różnych wersjach kolorystycznych reflektorów? Można było jakoś za dopłatą zażyczyć dymione czy to tylko wynik indywidualnych tuningów ?

Auto krajowe , poprzedni właściciel na tjunera nie wyglądał wink.gif

Trochę to widać, trochę nie ale trochę mnie zaczyna irytować.

Jak to ogarnąć w miarę ekonomicznie.

Najlepiej by było kupić komplet, wsadzić a swoje dwa różne wystawić - bujać się ze sprzedażą i wysyłką wink.gif

Ale widziałem są folie i spraye do przyciemniania lamp - ale czy uda mi się tak tą jasną lampę przydymić żeby nie różniła się od drugiej wink.gif? Czy raczej nie do wykonania?

A może ktoś ma podobnie i chce się wymienić wink.gif

I ciekawostka jak dla mnie : allegro - fabryczne takie czy raczej indywidualny projekt? Jakoś nie mogę tego sobie wyobrazić, ciekawe jak na aucie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W moim aucie mam dwa różne reflektory z tyłu. Jeden jakby przydymiony drugi nie.

> Czy fabrycznie auta wychodziły w różnych wersjach kolorystycznych reflektorów? Można było jakoś za

> dopłatą zażyczyć dymione czy to tylko wynik indywidualnych tuningów ?

> Auto krajowe , poprzedni właściciel na tjunera nie wyglądał

> Trochę to widać, trochę nie ale trochę mnie zaczyna irytować.

> Jak to ogarnąć w miarę ekonomicznie.

> Najlepiej by było kupić komplet, wsadzić a swoje dwa różne wystawić - bujać się ze sprzedażą i

> wysyłką

> Ale widziałem są folie i spraye do przyciemniania lamp - ale czy uda mi się tak tą jasną lampę

> przydymić żeby nie różniła się od drugiej ? Czy raczej nie do wykonania?

> A może ktoś ma podobnie i chce się wymienić

> I ciekawostka jak dla mnie : allegro - fabryczne takie czy raczej indywidualny projekt? Jakoś nie

> mogę tego sobie wyobrazić, ciekawe jak na aucie wygląda.

pokaż jaka jest różnica pomiędzy tymi lampami ?

proponuje odczytać oznaczenia na lampach i porównać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy fabrycznie auta wychodziły w różnych wersjach kolorystycznych reflektorów?

Według tego co można znaleźć w ePER to tylne lampy we wszystkich wersjach wyposażeniowych fabrycznie wychodziły z jednym typem lamp. W ePER tylne lampy mają jedynie dwa numery katalogowe, jeden dla lampy prawej, a drugi dla lampy lewej. Były one w jednym jasnym kolorze.

Osobiście widziałem Stilo z pięknie dymionymi lampami tylnymi (sprowadzone ze Szwajcarii), ale były to prawdopodobnie lampy tuningowe - nie fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miało jakąś przygodę.

Pierwszy właściciel auta wymieniał klosz, z jednej strony dziwne że jak robił wszystko w ASO to i z tym tam nie poszedł ale z drugiej strony cena w ASO zapewne skłoniła go do kupna używki .

Czyli wygląda na to że wsadzona jedna używka pochodziła z jakiegoś auta gdzie były tuningowo wink.gifprzydymione.

No bo przecież sam klosz by się sam nie przydymił wink.gif

> czyżby auto miało w przeszłości jakąś przygodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obczailiśmy kiedyś z kolegą Pała to lampy z różnych roczników różniły się jasnością...z tego co pamiętam ja mam ciemniejsze niż jego więc przypuszczam, że mogło się tak stać, że "nowa" lampa jest z innego roku. ja bym spróbował z folią do lamp poeksperymentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.