Skocz do zawartości

Poduszki silnika JTD


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiamy o JTD 115

Ile w końcu jest tych poduszek?

2 na dole.. które?

2779601133.jpg

2762601447.jpg

2727981182.jpg

prawa od rozrządu

czy to ta?

2714498673.jpg

lewa od strony skrzyni i aku

czy to ta?

2768978328.jpg

Ktoś może wskazać właściwą dolną i potwierdzić górne?

Pytanie dodatkowe.....

Poduszka prawa od strony rozrządu jest jedna jak widzę na allegro czy jest opcja prawej górnej lub dolnej ..... Pewne ASO domaga się tej informacji przed sprowadzeniem.

Co mogą mieć na myśli?

Prawa górna rozrząd, prawa dolna "lizak" ?

Jakieś inne pomysły sugestie przed zamówieniem częsci?

ps

Zdjęcia dzięki AKUKI.. nie użyte komercyjnie więc liczę na wybaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiamy o JTD 115

> Ile w końcu jest tych poduszek?

> 2 na dole.. które?

> prawa od rozrządu

> czy to ta?

> lewa od strony skrzyni i aku

> czy to ta?

> Ktoś może wskazać właściwą dolną i potwierdzić górne?

> Pytanie dodatkowe.....

> Poduszka prawa od strony rozrządu jest jedna jak widzę na allegro czy jest opcja prawej górnej lub

> dolnej ..... Pewne ASO domaga się tej informacji przed sprowadzeniem.

> Co mogą mieć na myśli?

> Prawa górna rozrząd, prawa dolna "lizak" ?

> Jakieś inne pomysły sugestie przed zamówieniem częsci?

> ps

> Zdjęcia dzięki AKUKI.. nie użyte komercyjnie więc liczę na wybaczenie

pierwsza gorna to jest to 1.9 jtd 115, i tych poduch sa 2 sztuki, potem od strony rozrzadu to ta o ktorej myslisz..a od strony skrzyni jest chyba ta co tez wrzuciles..chociaz moja byla troche inna..

edyta: od strony skrzyni jest inna dokladnie ta palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole są dwie te z pierwszego zdjęcia zwane "lizakami"

poduszka prawa (od strony rozrządu) jest jedna i to ta co pokazałeś

poduszkę od strony skrzyni i aku też dobrą pokazałeś

generalnie ta od rozrządu i od skrzyni są nazywane górnymi poduszkami. Pamiętaj, że w akuki nie zawsze jest taniej niż w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już uda Ci się określić która, gdzie i w jakich ilościach mają iść to mógłbyś to tutaj napisać? Prędzej czy później (obawiam się, że mnie prędzej niż później) każdego z Nas, posiadaczy takiego auta czekać będzie wymiana tych poduszek. Fajnie by było wiedzieć co kupić i ile to mniej więcej będzie kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się podepnę pod wątek i zapytam, czy ktoś kiedyś zgubił silnik? 270635636-JUMP2.gif

Chodzi o to że poduszkę od rozrządu mam nieco rozwaloną... opadła o jakieś 2cm, ale wciąż się trzyma i wciąż spełnia swoją rolę bo samochód nie drży na wolnych obrotach ani nic... a że cena nowej powala (no ja rozumiem wszystko, ale za 0,5kg odlewu z aluminium i kawałek gumy dać 350zł to jest przesada...), pytanie brzmi czy mogę z tym dalej jeździć ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się podepnę pod wątek i zapytam, czy ktoś kiedyś zgubił silnik?

> Chodzi o to że poduszkę od rozrządu mam nieco rozwaloną... opadła o jakieś 2cm, ale wciąż się

> trzyma i wciąż spełnia swoją rolę bo samochód nie drży na wolnych obrotach ani nic... a że

> cena nowej powala (no ja rozumiem wszystko, ale za 0,5kg odlewu z aluminium i kawałek gumy dać

> 350zł to jest przesada...), pytanie brzmi czy mogę z tym dalej jeździć ?

> Pozdrawiam

nie wiem czy prawda czy urban legends...

padnięta poduszka na amen- kwestia czasu jak przednia szyba do wymiany....

podobno pęknie od wibracji ciężkiego motorka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się podepnę pod wątek i zapytam, czy ktoś kiedyś zgubił silnik?

Mojej siostrze w Punto 1 sporting grinser006.gif

> Chodzi o to że poduszkę od rozrządu mam nieco rozwaloną... opadła o jakieś 2cm, ale wciąż się

> trzyma i wciąż spełnia swoją rolę bo samochód nie drży na wolnych obrotach ani nic... a że

> cena nowej powala (no ja rozumiem wszystko, ale za 0,5kg odlewu z aluminium i kawałek gumy dać

> 350zł to jest przesada...), pytanie brzmi czy mogę z tym dalej jeździć ?

> Pozdrawiam

Padnięta poduszka w skrzyni w 1,6 spowodowala uszkodzenie plecionki wydechu crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak już uda Ci się określić która, gdzie i w jakich ilościach mają iść to mógłbyś to tutaj

> napisać? Prędzej czy później (obawiam się, że mnie prędzej niż później) każdego z Nas,

> posiadaczy takiego auta czekać będzie wymiana tych poduszek. Fajnie by było wiedzieć co kupić

> i ile to mniej więcej będzie kosztowało.

tak jak mowa wyzej..od strony rozrzadu jest jedna, od strony skrzyni biegow jest jedna, od dolu sa dwa lizaki (patrz foto1)

a ceny sobie zobaczysz na aledrogo u akuki..ale z tego co widze to teraz poszlo do gory ..jak ja kupowalem poduchy do swojego to bylo taniej a i tak kupowalem na raty, tzn najpierw od rozrzadu potem od skrzyni

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.