Skocz do zawartości

Zakup Laćkia 1,8 do zagaowania co sadzicie tej ofercie?


ekum345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Musze szybko przesiąść się na inne auto, padało na Lacetti. Auto będzie zagazowane i ganiane przez jakieś 3 lata. Znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-salon-polska-gwarancja-C19818018.html Ktoś z kolegów coś wie/ma jakieś zdanie o tym autku? I małe pytanko: jak silnik 1,8 z 2004 współpracuje z LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Musze szybko przesiąść się na inne auto, padało na Lacetti. Auto będzie zagazowane i ganiane przez

> jakieś 3 lata. Znalazłem coś takiego

> http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-salon-polska-gwarancja-C19818018.html. Ktoś z kolegów coś

> wie/ma jakieś zdanie o tym autku? I małe pytanko: jak silnik 1,8 z 2004 współpracuje z LPG?

Link nie działa, ale i tak 1,8 nadaje się do gazu i w sumie to najlepszy silnik do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Link nie działa,

trzeba usunąć kropkę z końca i działa,

co do ogłoszenia to jedne z pierwszych egzemplarzy Lacetti, ale widzę że to wypasiona wersja, przebieg mały, sprawdzić na ile się da historię i przygody auta, nie lubię takich wyglancowanych silników (szczególnie tego połysku na plastikach), ale jeśli wszystko ok to brać, to wyjątki w Polsce (jeśli. kraj pochodzenia to rzeczywiście Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Musze szybko przesiąść się na inne auto, padało na Lacetti. Auto będzie zagazowane i ganiane przez

> jakieś 3 lata. Znalazłem coś takiego

> http://otomoto.pl/chevrolet-lacetti-salon-polska-gwarancja-C19818018.html Ktoś z kolegów coś

> wie/ma jakieś zdanie o tym autku? I małe pytanko: jak silnik 1,8 z 2004 współpracuje z LPG?

Auto z linka od ponad 2 lat stoi u Niedbały, zaczynał od 25 tys hehe.gif

Przypouszczam, że coś nie halo z nim bo chyba nie tylko z powodu pierwotnej ceny jest niesprzedawalne.

Miałem Laczka z 2004 roku 1,8 z gazem BRC przejechałem ponad 140 kkm generlanie bez uwag. Pod koniec strzeliła uszczelka pod głowicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki.

Odpuszczam sobie podróż by oglądać to auto.

Widziałem podobnego w lato, ten sam rocznik. przebieg około 170 kkm, zagazowany, cena około 10 tyś. Zniknął o niecałym tygodniu.

Na co zwrócić uwaga przy zakupie?

Czy norma jest korozja, okolic gumowych odbojów klapy bagażnika?

Ma ktoś z kolegów doświadczenia z gwarancją G2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK dzięki.

> Odpuszczam sobie podróż by oglądać to auto.

> Widziałem podobnego w lato, ten sam rocznik. przebieg około 170 kkm, zagazowany, cena około 10 tyś.

> Zniknął o niecałym tygodniu.

> Na co zwrócić uwaga przy zakupie?

> Czy norma jest korozja, okolic gumowych odbojów klapy bagażnika?

> Ma ktoś z kolegów doświadczenia z gwarancją G2?

Mój 2006 kombi korozji brak gdziekolwiek 160kkm przelatane stał/stoi pod chmurką. Kupiony od dealera GM (było to auto dla chłopców z serwisu do przewozu części itp. pomiędzy dwoma salonami).

Jak go brałem to dawali mi 3 miesiące G2 (bo mówili, że na 4,5 latka więcej nie dadzą) ale zamieniłem te G2 na 700 PLN rabatu razem jak kupowałem ponad 2k z ceny z neta utargowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy norma jest korozja, okolic gumowych odbojów klapy bagażnika?

Moje auto w zasadzie tylko tam miało wykwity. To samo z resztą miałem w Lanosie.

Silnik 1.8 jest idealny do gazu. Mogę to stwierdzić na swoim przykładzie. Jedyny defekt, który może doskwierać, to relatywnie długi czas nagrzewania tego silnika, bo jest zrobiony na tzw. dużym bloku opla. Efekt tego jest taki, że przy niskich temperaturach dość długo jedzie się na benzynie. Nowsze 1.8 (rok modelowy 2006, czyli fizycznie końcówka 2005) będą pod tym względem lepsze, bo te silniki zostały zrobione na bazie mniejszego bloku, znanego z silnika 1.6. Łatwo je rozróżnić chociażby po poj. skokowej. Stare miały 1799, a nowsze 1796 cm3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja również mam 1,8 cdx platinum z 2004 roku zagazowany przy przebiegu 90kkm teraz 160 kkm i daj Boże żeby wszystkie były w takim stanie. Ciągle na oryginalnych wydechach :-) Gaz mam LandiRenzo sekwencja chodzi bez zastrzeżeń. Olej wymieniam co 10 000 km klawiatura złota. Silnik rewelacja , mógłby mieć więcej kucyków, tak jak np nubira z silnikiem 2,0, ale jak sie nie ma co się lubit to.... Jedyny mankament brak koników. Ja polecam ten samochód !, kwestia egzemplarza jego historii itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.