Skocz do zawartości

Mazda MX-5


oxxxz

Rekomendowane odpowiedzi

> Pytam o to auto, bo mi chodzi po głowie, ale nie chcę pytac na forum MX-5, bo mogą nie byc do końca

> obiektywni. Warto do drobnych przejażdżek? Ma to ktoś? Ile pali 1.8 140 km?

To już zależy od twojej prawej nogi i głownie od niej.

Jak sa koszty

> utrzymania tego cacka i jak z awaryjnością?

Jeśli kupisz zdrowy egzemplarz to problemów z awaryjnością nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam o to auto, bo mi chodzi po głowie, ale nie chcę pytac na forum MX-5, bo mogą nie byc do końca

> obiektywni. Warto do drobnych przejażdżek? Ma to ktoś? Ile pali 1.8 140 km? Jak sa koszty

> utrzymania tego cacka i jak z awaryjnością?

Dobrze się prowadzi, moc jet ok, ale trzeba to kręcić. Na pewno nie kupuj wersji 1,6 bo to nie jedzie.

Auto przyjemne i bezawaryjne ponoć (kolega z fabryki jeździ). Czuć, że jest lekkie. ok.gif

Tylko jest jeden mały problem... Ja mam 182cm i za kierownicą już się czułem lekko ściśnięty więc się przymierz zanim kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam porównania z 1.8, jeździłem raz 2.0 160 KM.

> To odpychało się całkiem całkiem, oczekiwania miałem mniejsze

> Idź do salonu i sobie przymierz autko

ta od razu do salonu, przeciez ja nie mówiłem o nowej zabawce za 100000 zł... chodzi mi o używkę, jest pod wawą firma roadstery.pl i tam mają duży wybór różnych różności. Zna ktoś tę firę? Kupował tam? poleca? odradza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta od razu do salonu, przeciez ja nie mówiłem o nowej zabawce za 100000 zł... chodzi mi o używkę,

> jest pod wawą firma roadstery.pl i tam mają duży wybór różnych różności. Zna ktoś tę firę?

> Kupował tam? poleca? odradza?

Na forum mazdy MX-5 wszyscy polecają. Podobno znają się na swojej robocie, bubli nie sprzedają i mają same naprawdę fajne sztuki. Kwestia tylko tego, że ceny mają trochę wyższe niż normalnie, tylko jak się nie znasz, to wiesz, że kupisz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na forum mazdy MX-5 wszyscy polecają. Podobno znają się na swojej robocie, bubli nie sprzedają i

> mają same naprawdę fajne sztuki. Kwestia tylko tego, że ceny mają trochę wyższe niż normalnie,

> tylko jak się nie znasz, to wiesz, że kupisz dobrze.

zawsze można kupić ze zgniłymi progami i tylnymi nadkolami...

aaaha ja mam 186cm i naprawdę bez kłopotu znajduję sobie pozycję za kierą.

najwięcej za jednym zamachem zrobiłem 1500km... tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem krótko MX5 NA 1.8 97 rok-prowadzi sie zaje...ście można tym powariować ale ja mimo 180 CM czułem sie jak w puszce na sardynki......i chyba mi to troche przeszkadzało...jak Ci nie przeszkadza to kupuj-auto bezawaryjne. Jedyne co leci to progi i tylne nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta od razu do salonu, przeciez ja nie mówiłem o nowej zabawce za 100000 zł... chodzi mi o używkę,

> jest pod wawą firma roadstery.pl i tam mają duży wybór różnych różności. Zna ktoś tę firę?

> Kupował tam? poleca? odradza?

Ja jeździłem na jeździe testowej w salonie i nie kupiłem od razu, to do niczego nie zobowiązuje. Możesz usiąść, przejechać się i poczuć samochód... Po prostu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.