Skocz do zawartości

Wkoncu spadlo troche sniegu [Kilka fotek]


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

> wkoncu spadlo troche sniegu a holendrzy panika i sie toczą 30 na godzine

> a dla mnie idealnie

> U

> Uploaded with

> 211km + szpera 25%+ michelin alpin a4 = wielki usmiech na twarzy

> sorki za fotki ale moja je robila

Miło mi się e36 wspomina zlosnik.gif

Zeszłej zimy e39 nie poszalałem zbytnio, może w tym roku się uda bardziej pobawić, chociaż z automatem... szczerze nie umiem, będę się musiał od zera uczyć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miło mi się e36 wspomina

> Zeszłej zimy e39 nie poszalałem zbytnio, może w tym roku się uda bardziej pobawić, chociaż z

> automatem... szczerze nie umiem, będę się musiał od zera uczyć

siodemka jeszcze nie probowalem 270751858-jezyk.gif ale chyba oleje temat 270751858-jezyk.gif jakos siodemką nie wypada wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty to się na asfalcie pokręcisz ja swoją 320d już nie bardzo ;p

> i się cieszę jak dziecko z lizaka gdy jest śnieg

> jak Ci się jeździ na alpin a4?

Bardzo dobrze smile.gif trzyma sie konkretnie. narazie malo jezdzilem bo dopiero kilka dni na aucie...

a wczesniej mialem alpin a3 i tez bylo dobrze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> strasznie kiepski musi być ten fabryczny kolektor skoro jego zmiana daje 20KM

temat stary jak swiat, srednio 20% mocy przychodzi.

silniki 323 i 328 sa fabrycznie zdlawione wlasnie kolektorem dolotowym zeby spelnialy tam jakies wymogi mocy w danym czasie w niemczech. wsadzasz ten kolektor z m50 i auto sie odmula.. szczegolnie tak od 4 tysiecy obrotow czuc duzą roznice smile.gif no i mniej pali bo ma wiecej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w m52b28tu też kolektor daję troszkę mocy , ale do tego silnika trzeba szukać kolektora od m54b30

> żeby były takie efekty , kolektor z m54b25 daję koło 10 koników

a czym ten silnik sie rozni ? jesli chodzi o sam kolektor ? bo wiem ze ma podwojnego wanosa i wiecej nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> strasznie kiepski musi być ten fabryczny kolektor skoro jego zmiana daje 20KM

ekologia panie.

w E30 M42 też można łatwo moc podnieść bo mapy paliwa są zrobione tak, żeby 100kW nie przekroczyć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ekologia panie.

> w E30 M42 też można łatwo moc podnieść bo mapy paliwa są zrobione tak, żeby 100kW nie przekroczyć

tu nie chodzilo o ekologie tylko o moc bo wtedy sie placilo od mocy auta a nie pojemnosci

zobacz sobie ze bardzo duzo niemiecich aut ma podobne moce mino roznych kostrukcji silnikow np 60km 75km 90km 136 km 150km 170km 195km itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tu nie chodzilo o ekologie tylko o moc bo wtedy sie placilo od mocy auta a nie pojemnosci

> zobacz sobie ze bardzo duzo niemiecich aut ma podobne moce mino roznych kostrukcji silnikow np

> 60km 75km 90km 136 km 150km 170km 195km itp

No właśnie. Ekologia i podatki palacz.gif

słabsze=bardziej ekologiczne według tych przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dobrze trzyma sie konkretnie. narazie malo jezdzilem bo dopiero kilka dni na aucie...

> a wczesniej mialem alpin a3 i tez bylo dobrze

ja miałem alpiny a3 albo a4 były z lat 2006-2007 mięsa ok 5,5 mm w punkcie twi (czyli ok 6mm) totalnie beznadziejne a w górach auto ześlizgiwało się z podjazdów, miałem kłopoty wszędzie z wjechaniem i wyjechaniem raz nawet na wąskiej drodze pod wyciągiem skręciłem kołami i rękami obróciłem go niemal w miejscu ciągnąc w dół na tych michelinach, mordowałem się 3 zimy i sprzedałem bo nie miałem ochoty jeździć na tym badziewiu teraz pierwszą zime jade na ug8+ na wyposażeniu z łańcuchami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj robiłem pierwsze drifty na pustym parkingu pod supermarketem. ok.gifTo moja pierwsza zima z tylnym napędem i jestem zakochany,wcześniej musiałem wyciągać linkę od ręcznego. hehe.gifPo co jeździć na ręcznym jak można dawać w pi*zdę. zlosnik.gifok.gifJestem na tak! palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.bmw-syndikat.de/bmw-syndikat/archiv/ansaugbruecke/ opis co i jak po kolei , niestety po

> niemiecku

tą stronę znam ale gdzieś wyczytałem, że da się zrobić bez tego drutowania z tymi blaszkami itp. Coś mi kołacze info o listwie wtryskowej z M50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja miałem alpiny a3 albo a4 były z lat 2006-2007 mięsa ok 5,5 mm w punkcie twi (czyli ok 6mm)

> totalnie beznadziejne a w górach auto ześlizgiwało się z podjazdów, miałem kłopoty wszędzie z

> wjechaniem i wyjechaniem raz nawet na wąskiej drodze pod wyciągiem skręciłem kołami i rękami

> obróciłem go niemal w miejscu ciągnąc w dół na tych michelinach, mordowałem się 3 zimy i

> sprzedałem bo nie miałem ochoty jeździć na tym badziewiu teraz pierwszą zime jade na ug8+ na

> wyposażeniu z łańcuchami

ja tam na nie nie narzekam. kiedys mialem goodyeary, od tego czasu tylko micheliny i jestem z nich zadowolony.

nie porownoj zimowek z lancuchami do bez bo to jest bezsensowne porownanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aby dokonać takiego moda wystarczy wsadzić sam kolektor z M50 czy coś jeszcze trzeba przerabiać??

> (chodzi mi o M52b28)

sa dwie opcje:

albo wywalasz tam odme i calą ta ekologie od dolu

albo dajesz do przespawania ten kawalek kolektora,

pelno tego jest na necie, wpisz M50 intake swap to 52 i znajdziesz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wczoraj robiłem pierwsze drifty na pustym parkingu pod supermarketem. To moja pierwsza zima z

> tylnym napędem i jestem zakochany,wcześniej musiałem wyciągać linkę od ręcznego. Po co jeździć

> na ręcznym jak można dawać w pi*zdę. Jestem na tak!

tylko ASC przeszkadza, czemu wyłącznika nie zrobili w kierownicy frown.giffrown.gifzlosnik.gifbananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam DSC II u siebie w pełni odłączalne po dłuższym przytrzymaniu guzika i cała elektronika jest

> uśpiona,wtedy zaczyna się prawdziwa jazda!

ja wyłączam ASC jednym naciśnięciem guzika, ale automatem ciężko się lata bokiem, przynajmniej ja za mało ćwiczyłem (jak już pisałem zlosnik.gif ), trzeba to zmienić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorki za fotki ale moja je robila

Kiedyś z kumplami siedzieliśmy w samochodzie pod jakimś marketem i oglądaliśmy scenkę na sąsiednim parkingu gdzie w środku nocy, przy minus-milion stopniach, dziewczynka stała koło ślizgającego się samochodu, cykała zdjęcia i co chwilę kiedy podchodziła z nadzieją do samochodu, dostawała serią lodu spod kół zlosnik.gif wyglądało przekomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,

ja też wreszcie jakoś poczułem urok zimy dopiero w nocy z piątku na sobotę, kiedy wracając o 2giej godzinie z pracy wytestowałem wszystkie nałęczowskie (2) rondka, skrzyżowania i nawet mały 2 zakrętowy touge. Było prześwietnie, puściutko, pięknie się latało. Tylko chyba komuś jednak spać nie dawałem bo zjawiła się policja, kiedy akurat "wpadłem" w poślizg na głównej krzyżowce. Nie wiedziałem do końca czy to gliny czy nie, bo nie mieli podświetlonego koguta ideia.gif jak się zbliżyłem na 5 metrów do kii, która się zatrzymała, byłem pewien, że zaraz włączą bomby, ale tego nie zrobili, więc uznałem, że zostałem pouczony i pojechałem spać hehe.gif

ale dopóki nie polatałem trochę po śniegu, zima i biały puch jedynie działały mi na nerwy przez ostatnie 2 tygodnie...teraz jakoś inaczej na to patrzę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.