Skocz do zawartości

Ogrzewanie...


darus84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! W związku z nadejściem zimy i rozpoczęciem sezony grzewczego w moim CC(900 spi) ujawnił się pewien problem... Otóż jak autem jadę to jest wszystko ok. Ogrzewanie grzeje - zero problemu. Natomiast jak auto stoi (np w korku) i silnik pracuje na biegu jałowym to ogrzewanie przestaje grzać. Dopiero jak prędkość obrotowa silnika wzrośnie do ok 2000 obrotów to ogrzewanie znów zaczyna działać. Termostat nowy, płyn ok. Podejrzewam pompę wody, że może ma za słabe ciśnienie ?! Aha dodam jeszcze że auto jest po swapie z 700 na 900spi. może jakieś węże do nagrzewnicy pomieszałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ! W związku z nadejściem zimy i rozpoczęciem sezony grzewczego w moim CC(900 spi) ujawnił się

> pewien problem... Otóż jak autem jadę to jest wszystko ok. Ogrzewanie grzeje - zero problemu.

> Natomiast jak auto stoi (np w korku) i silnik pracuje na biegu jałowym to ogrzewanie przestaje

> grzać. Dopiero jak prędkość obrotowa silnika wzrośnie do ok 2000 obrotów to ogrzewanie znów

> zaczyna działać. Termostat nowy, płyn ok. Podejrzewam pompę wody, że może ma za słabe

> ciśnienie ?! Aha dodam jeszcze że auto jest po swapie z 700 na 900spi. może jakieś węże do

> nagrzewnicy pomieszałem ?

miałęm podobnie po swapie 900->1,2

termostat + odpowietrzenie = sauna zawsze i wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ! W związku z nadejściem zimy i rozpoczęciem sezony grzewczego w moim CC(900 spi) ujawnił się

> pewien problem... Otóż jak autem jadę to jest wszystko ok. Ogrzewanie grzeje - zero problemu.

> Natomiast jak auto stoi (np w korku) i silnik pracuje na biegu jałowym to ogrzewanie przestaje

> grzać. Dopiero jak prędkość obrotowa silnika wzrośnie do ok 2000 obrotów to ogrzewanie znów

> zaczyna działać. Termostat nowy, płyn ok. Podejrzewam pompę wody, że może ma za słabe

> ciśnienie ?! Aha dodam jeszcze że auto jest po swapie z 700 na 900spi. może jakieś węże do

> nagrzewnicy pomieszałem ?

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=285994897&an=0&page=0#Post285994897 Ja miałem taki sam problem w moim 1.4 16v i pomógł mi ten temat i rysunek wiem że to są 2 inne silniki,ale ogrzewanie podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.