Skocz do zawartości

Astra H - kołyskowa regulacja fotela - w jakich wersjach?


pablo_II

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

Ponieważ przymierzam się do przesiadki na Astrę H szukam wersji z "kołyskową" regulacją siedzenia kierowcy. W salonie w nowej Astrze Classic już tego nie uświadczyłem i wg sprzedawcy nie można nawet tego domówić - w jakich wersjach przed Classiciem taka opcja występowała? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi Ci o fotel, który regulowany jest w 6 kierunkach? Jeśli tak to to było opcją w każdej wersji

> wyposażenia i kosztowało 750zł, z podłokietnikiem 1100zł.

mam fabryczny podłokietnik, ale "kołyski" to nie mam. No chyba że czegoś nie wiem... confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam fabryczny podłokietnik, ale "kołyski" to nie mam. No chyba że czegoś nie wiem...

Trzeba by było zobaczyć co z VINu wychodzi, kod AH4 jeśli występuje to jest to fotel z 6-kierunkową regulacją. Chociaż ja pierwsze słyszę żeby to w AH było. Regulacja odcinka lędźwiowego to owszem.

Z drugiej strony to by się zgadzało. Regulacja góra/dół fotela, przód/tył oparcie, głębiej/płycej odcinek lędźwiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba by było zobaczyć co z VINu wychodzi, kod AH4 jeśli występuje to jest to fotel z 6-kierunkową

> regulacją. Chociaż ja pierwsze słyszę żeby to w AH było. Regulacja odcinka lędźwiowego to

> owszem.

> Z drugiej strony to by się zgadzało. Regulacja góra/dół fotela, przód/tył oparcie, głębiej/płycej

> odcinek lędźwiowy.

No to z tą regulacją odcinka lędźwiowego plus kołyska to już będzie 8 kierunków .. patrz strona 55, pytanie więc czy jeśli w tej 6-płaszczyznowej regulacji występowała regulacja lędźwi to gdzie występowała kołyska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to z tą regulacją odcinka lędźwiowego plus kołyska to już będzie 8 kierunków .. patrz strona

> 55, pytanie więc czy jeśli w tej 6-płaszczyznowej regulacji występowała regulacja lędźwi to

> gdzie występowała kołyska?

W Cosmo jest, w Endżoju nie ma. Występuje też z pakietem "Sport" (inna kierownica, pseudokubełki, czasem nakladki na pedały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry,

> Ponieważ przymierzam się do przesiadki na Astrę H szukam wersji z "kołyskową" regulacją siedzenia

> kierowcy. W salonie w nowej Astrze Classic już tego nie uświadczyłem i wg sprzedawcy nie można

> nawet tego domówić - w jakich wersjach przed Classiciem taka opcja występowała? Z góry dzięki!

Ja mam wersje Njoy z pakietem Plus i właśnie w tym pakiecie Plus była ta kołyska fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam Cosmo z pseudokubełkami i mam.

i ja też. Ale ZTCW to w serii z wyjątkiem OPC tego nie było . Tylko pakiety jak Enjoy Plus czy Cosmo Plus. Albo domówienie bez pakietu do Enjoy , Cosmo czy Sport. W Essentii nie wystepowały. Dane z polskiego rynku. W przypadku importu to HGW jak to jest, bo były różne inne wersje jak np: Edition itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Essentii nie

> wystepowały. Dane z polskiego rynku. W przypadku importu to HGW jak to jest, bo były różne

> inne wersje jak np: Edition itp...

Ja mam wersję Essentia i mam takie fotele, jak już wcześniej pisałem. Auto kupione w salonie w Polsce, jestem drugim właścicielem. Zapewne poprzedni posiadacz domówił takie fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zależeć od rocznika. Możesz mieć auto flotowe a dla dużych flot robi sie specjalną specyfikację która nie jest dostępna w salonach. Mam katalog z 2009 roku i do Essenti nie można było w tym roczniku zamawiać foteli 6-drożnych. Może z VIN by coś wyszło. Właściciel mógł też sam założyć takie fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.