Skocz do zawartości

spamowy wątek nowego roku styczeń 2013 ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> A ja się chciałem pożalić.

> Jutro Croma miała jechać do nowego właściciela, a dziś nie wyrobiłem się w bramie i pokiereszowałem

> Cromkę. Slisko było jak diabli.

> Zderzak i grill do wymiany. Co za pech Na szczęście jest autocasco.

> Coś Croma nie chce mnie opuścić

Może nie zauważy cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może nie zauważy

ja Ci dam... nie zauważy nono.gifsmile.gif

w sumie patrząc na pogodę, to może i nawet dobrze, bo wracając jakieś 180km w takich warunkach sam mógłbym sobie robić kuku smile.gif

a przy okazji claps.gif dla toma za uczciwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja się chciałem pożalić.

> Jutro Croma miała jechać do nowego właściciela, a dziś nie wyrobiłem się w bramie i pokiereszowałem

> Cromkę. Slisko było jak diabli.

> Zderzak i grill do wymiany. Co za pech Na szczęście jest autocasco.

> Coś Croma nie chce mnie opuścić

Taa Panie, tam Pewnie pol przodu nie ma zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja Ci dam... nie zauważy

> w sumie patrząc na pogodę, to może i nawet dobrze, bo wracając jakieś 180km w takich warunkach sam

> mógłbym sobie robić kuku

We wszystkim trzeba umieć znaleźć pozytywy wink.gif

> a przy okazji dla toma za uczciwość

dzięki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale te lepsze pół zostało

A zamiast poduszek, rezystorki?? zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Ps.

Mam nadzieje nie obrazi o takie glupie spamowanie 20.GIF

Ja Stilo wgniotlem bok, parkujac obok auta Żony facepalm%5B1%5D.gif na wytlumaczenie mam tylko tyle ze bylem chory i na myjnie chcialem jechac facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos jaśków... kiedyś widziałem wypasione Volvo XC 90 w skórze... na fotelach leżały sobie jaśki smile.gif Albo jeżdżący tym autem należeli do osób niskiego wzrostu, albo (biorąc pod uwagę, że to było lato) tapicerka smażyła im pośladki smile.gif - i miej tu skórzaną tapicerkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zauwazylem że skonczyl mi sie przeglad w Cromie (wczoraj) wiec udałem sie do SKP. Pan diagnosta, kolega ojca mowi po zagladnieciu na podwozie

-" widze ze sporo ciebie to auto musi kosztowac..."

- dlaczego?-pytam

- tu wszystko nowe z metkami masz, przekladnia kierownicy, wahacze. Przy 75000km sie posypalo?

-nie proszę pana, to jest od nowości w takim stanie...

- niewiarygodne jak na fiata....:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak już słysze Fiat ,to mnie moży .A jakie problemy mają volswageny??.W Pasacie trzeba półosc

> wyciągnąc,żeby filtr wyciągnąć DPF.Zawiesze też nie lesze mają.Uczepili się tego fiata jak nie

> wiem co.

a po co wyciagac DPF? To że trzeba półoś wyciągnąć to żaden problem. Bo DPF przez całe "życie" auta ile razy demontujesz? Bez sensu porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taaa, z pewnością po to umieścił VW dpf tak żeby półoś demontować

W cromie nie przez przypadek umieszczono jedną z najdroższych części czyli kasetę silnika z przodu w zderzaku po prawej stronie... statystycznie to najcześciej obrywa to miejsce zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W cromie nie przez przypadek umieszczono jedną z najdroższych części czyli kasetę silnika z przodu

> w zderzaku po prawej stronie... statystycznie to najcześciej obrywa to miejsce

o właśnie, idealny przykład:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to nie Fiat zaweszenie ma GM

A propos zawieszenia - muszę wymienić wahacze przednie. Poproszę o jakieś podpowiedzi do wartych swojej ceny zamienników. Czy od razu kupować "firmówki"? Ale mam parę rzeczy jeszcze do zrobienia, tarcze, klocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A propos zawieszenia - muszę wymienić wahacze przednie. Poproszę o jakieś podpowiedzi do wartych

> swojej ceny zamienników. Czy od razu kupować "firmówki"? Ale mam parę rzeczy jeszcze do

> zrobienia, tarcze, klocki...

a ile kosztuje u Opla lub Fiata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marcin,

> pytałem już wcześniej, ale chyba nie odpowiedziałeś..

> Jak jest z nagrzewaniem się/ ogrzewaniem w kabinie w nowym toczydle vs Croma?

Wydaje mi sie ze szybciej sie zagrzewa.Ale czy jakas dodatkowa grzalka jest tego nie wiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi sie ze szybciej sie zagrzewa.Ale czy jakas dodatkowa grzalka jest tego nie wiem

Mnie w ASO pokazali jakąś rurkę obok DPF-a i powiedziano, że mam webasto. tylko, że ja nie mam żadnej opcji włączania tego aby zagrzać auto. Myślałem do tej pory, że mam grzałkę elektryczna, bo jak kupowałem auto to mi powiedziano, że nie mam webasto, tylko grzałkę wink.gifI bądź tu mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podejdzie ten filtr do Cromy 1,9 120KM? Sprzedawca niepewnie pisze że tak,ja nie jestem do konca

> pewny. Cena chyba dobra wiec kupilbym na następna wymiane

> filtr paliwa

taki idzie do 150KM chyba od sierpnia 2007 - czy też do 120KM tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak ja bym wsadził do garażu to nie wyjade

W poprzednim mieszkaniu mialem duza brame wjazdowa do garazu, teraz jest sporo mniejsza, ale wjezdzam Insignia na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.