Skocz do zawartości

Fury myjecie w zimie czy też zlew totalny ?


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo dziś umyłem. Ze zderzaka jeszcze komary zciągałem grinser006.gif co sugeruje ostatnie mycie chyba we wrześniu icon_rolleyes.gif

Normalnie bym nie mył ale słoneczko od kilku dni, +7 było więc pognało wilka do lasu. W sumie dobrze sie stało, bo ledwo już fure rozpoznawałem facepalm%5B1%5D.gif

Nastepna akcja pefnie na wiosnę.

Latem myje regularnie co tydzień, no chyba że pogoda jest i auto czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myłem i własnoręcznie woskowałem

Mój też tak wygląda, pomijam woskowanie bo czasu nie było. A i tak ledwo na tą myjnię się doczłapałem bo żona awanture zrobiłą że nic tylko auto myje co chwila panic.gif i czasu dla rodziny nie mam spineyes.gif

Mycie auta raz na 4mc to co chwila? No i ciche godziny nastały w domu. Ale już jest dobrze serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myłem i własnoręcznie woskowałem

Ja myję w miarę często, by nie trzeba było szorować.

Najczęściej starcza kilka zł, by na myjce ciśnieniowej umyć, spłukać, nawoskować i nabłyszczyć.

Lacetti przez 6,5 roku tylko raz ręcznie woskowałem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam, bo dziś umyłem. Ze zderzaka jeszcze komary zciągałem co sugeruje ostatnie mycie chyba we

> wrześniu

> Normalnie bym nie mył ale słoneczko od kilku dni, +7 było więc pognało wilka do lasu. W sumie

> dobrze sie stało, bo ledwo już fure rozpoznawałem

> Nastepna akcja pefnie na wiosnę.

> Latem myje regularnie co tydzień, no chyba że pogoda jest i auto czyste.

Ja mam gdzieś aż do wiosny. Mam takie szczęście że zawsze jak umyje to na drugi dzień pada deszcz/śnieg i auto jest ubłocone tak samo jak wcześniej. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam gdzieś aż do wiosny. Mam takie szczęście że zawsze jak umyje to na drugi dzień pada

> deszcz/śnieg i auto jest ubłocone tak samo jak wcześniej.

I z tego powodu patrzę w prognozę pogody smile.gif Jak ma być chociaż kilka dni ładnie to zawsze umyję samochód.

Zimą wykorzystuję każdy (no prawie hehe.gif) ładny ciepły dzień do mycia (myje ręcznie u siebie na placu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam gdzieś aż do wiosny. Mam takie szczęście że zawsze jak umyje to na drugi dzień pada

> deszcz/śnieg i auto jest ubłocone tak samo jak wcześniej.

Zdarzyło mi się nie myć auta przez miesiąc - karoseria była tak oblepiona błotem pośniegowym, że na myjni z najlepszym programem nie dało rady jej domyć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdarzyło mi się nie myć auta przez miesiąc - karoseria była tak oblepiona błotem pośniegowym, że na

> myjni z najlepszym programem nie dało rady jej domyć

Ja staram sie w zimie raz na miesiac umyc. Niestety o chromowane elementy trzeba dbac, raz nie mylem przez cala zime i potem caly dzien siedzialem zeby przywrocic blask.

Na szczescie są myjnie reczne w okolicy za normalne pieniadze. Kompleksowe za 32 (zewnatrz i wewnatrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam, bo dziś umyłem. Ze zderzaka jeszcze komary zciągałem co sugeruje ostatnie mycie chyba we

> wrześniu

> Normalnie bym nie mył ale słoneczko od kilku dni, +7 było więc pognało wilka do lasu. W sumie

> dobrze sie stało, bo ledwo już fure rozpoznawałem

> Nastepna akcja pefnie na wiosnę.

> Latem myje regularnie co tydzień, no chyba że pogoda jest i auto czyste.

Jeżdżę czasem na myjnię jeśli nie ma wielkich mrozów. Mniej więcej raz na dwa tygodnie. Latem trochę częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.