Skocz do zawartości

Zamki w CC !!!


rszpak1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem w październiku ukradli mi moje CC ale w grudniu udało mi się przez przypadek samemu odnaleźć moje autko po przyjeździe policji pozbierali odciski itp.. teraz do sedna sprawy Policjant powiedział mi że Fiaty CC mają mankament można bez problemu otworzyć tzn wystarczy że mam dowolny kluczyk od Fiata CC i otworzę każde inne CC sam to przetestowałem na swoim mam inny kluczyk do wlewu paliwa i tym kluczykiem bez problemu otworzę drzwi oraz odpalę samochód macie pomysł czy da się z tym coś zrobić proszę o pomoc !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znamy, kupujesz za ok 50-60 zl 4 nowe wkladki z 2 nowymi kluczykami i je wymieniasz

> drzwi x2 , stacyjka, i wlew

> tutaj amsz krok po kroku z fotkami :

> jakiś tekst

Wszystko fajnie tylko problem jest taki że korek od wlewu jest prawie nowy a zamek od strony pasażera prawie nie otwierany kluczyk dorabiany niedawno i nie ma problemu otworzyć drzwi kluczykiem od wlewu paliwa a wlew kluczykami od drzwi tak więc wymiana na nowe wkładki wydaje mi się bez sensu czy jest jakiś inny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrzyłem tylko na fotkach allegro na pierwszy rzut oka wkładki od SC są krótsze pytanie czy można

> byłoby założyć stacyjkę z SC do fiata CC ponoć SC nie ma tych problemów z kluczykami co CC

Załóż sobie jakiś pstryczek odcinający paliwo, to nawet makgajwer ci CC nie odpali wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko fajnie tylko problem jest taki że korek od wlewu jest prawie nowy a zamek od strony

> pasażera prawie nie otwierany kluczyk dorabiany niedawno i nie ma problemu otworzyć drzwi

> kluczykiem od wlewu paliwa a wlew kluczykami od drzwi tak więc wymiana na nowe wkładki wydaje

> mi się bez sensu czy jest jakiś inny sposób

tez otwieralem wszystkimi kluczykami moje wyeksploatowane juz zamki, ale przy nowych wkladkach problem sie rozwiazuje bo tylko klucze z kompletu je otwieraja

ja bym wymienial, 50 zl i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem zamontowany centralny zamek, a to plastikowe cięgno od wkładki zamka do samego zamka

> miałem zdemontowane. Nie było możliwości otwierania auta z zamka. Aku nigdy mi się nie

> rozładował. Problemów nigdy nie było

Rozważam taką opcję ale najpierw kupię nowe wkładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na dniach będe wymienial u siebie wkładki

> czy można je czymś posmarować czy lepiej wkładac na sucho ?

ja u siebie wkladalem teraz w sobote wkladki te co sa podane powyzej (wzor SC) i wsio pasuje. Sa one oryginalnie posmarowane. Terze tylko dokladnie (!) wyczyscic zamki (tam gdzie wkladka sie kreci) bo jest tam pelno brudu. Ja wzialem szczoteczke do zebow mala, zmywacz do hamulcow i czyscilem.

ps. fajna zabawa z rozwiercaniem wkladek gdy jest rozwalona, bo musialm 2 rozwiercic.

ps2. jeszcze fajniej sie wyciaga wkladke stacyjki gdy podczas zaplonu normalnie kluczyk mozna wyciagnac grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.