Skocz do zawartości

MyLink - czy ktoś już ma ??


Elephant

Rekomendowane odpowiedzi

> Miały być w grudniu przed świętami, mamy styczeń i cisza. A ciekaw jestem jak w nim BT będzie

> działał.

Samochody są już na rynku, sam z 2 sztuki widziałem na parkingu. Tyle ze nikt z właścicieli nie zagląda do Nas. Dopiero nie dawno na forach pojawili się użytkownicy z Cruze 1.7. Wiec jak sie zaczna pojawiac problemy z tym systemem to i sie pojawia na forach. Wiem ze pierwsze samochody z 2012 z MyLink maja mocno ograniczone mozliwosci uzytkowe, a w styczniu ma sie pojawic update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ze pierwsze samochody z 2012 z MyLink maja mocno ograniczone mozliwosci uzytkowe, a w styczniu ma sie pojawic update

Ja jestem zainteresowany Cruzem. Wersja z navi niestety kiepsko współpracuje z telefonem po BT, a to jest dość ważne ok.gif

Nie chciałbym się wpakować z MyLink gdy okaże się on nieużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jestem zainteresowany Cruzem. Wersja z navi niestety kiepsko współpracuje z telefonem po BT, a

> to jest dość ważne

> Nie chciałbym się wpakować z MyLink gdy okaże się on nieużyteczny.

To czekaj na salonowe, a ja dam znac jak tylko dostanie ojciec auto w marcu, bo sam jestem ciekaw jak to chodzi i z czym (android, iOS, Windows Phone, Symbian etc). Tylko co oczekujesz od tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawy jestem przede wszystkim czy kopiuję książkę telefoniczną i czy z poziomu zestawu jest

> możliwość wyboru rozmówcy, wybrania numeru (jeżeli mamy kilka pod danym kontaktem).

W Camaro córki jest - mówisz do kogo ma dzwonić a on Ci podaje listę telefonów jakie są zdefiniowane - zwykle umie home, mobile i work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawy jestem przede wszystkim czy kopiuję książkę telefoniczną i czy z poziomu zestawu jest

> możliwość wyboru rozmówcy, wybrania numeru (jeżeli mamy kilka pod danym kontaktem).

w aveo LT na zwyklym radiu bez mylink jest taka mozliwosc

bardzo dobrze wspolpracuje z nokia lumia 710 oraz nokia 5800

bez problemu przegrywa wszystkie kontakty nawet takie co maja 3-4 numery

minusem jest brak wybierania glosowego

za to plusem jest audio BT z telefonu i obsluga muzyki klawiaszami na kierownicy

tak wiec nawigacja z telefonu i muzyka bardzo dobrze dzialaja claps.gif

z tego co wiem to cruze MY2013 mialy miec juz pelny BT w normalnym radiu wiec powinno to dzialac conajmniej jak w aveo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co wiem to cruze MY2013 mialy miec juz pelny BT w normalnym radiu wiec powinno to dzialac

> conajmniej jak w aveo

No właśnie powinno crazy.gif

Niestety w Cruzie, w wersji z navi zestaw BT działa tak sobie. Przyjmuje i odbiera połączenia, ale książki nie chce kopiować z telefonu - próba na Samungu S2, Samsungu Wave i Nokii E52. Osoby w salonie potwierdzają błędy z odczytem książki telefonicznej tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo na przełomie października i listopada były w Polce 2 szt. Wiem, bo przymierzałem się i ostatecznie zamówiłem prod. 2013. Na nasz rynek mieli produkować w pierwszym tygodniu stycznia + 3 tygodnie fracht do Słowenii + tydzień na plac w Kaliszu i do tygodnia do dealera. Wychodzi połowa lutego. Jeżeli już widziałeś, to albo jeden z tych dwóch albo robią w grudniu i sprzedają jako tegoroczne. Napisz, proszę, gdzie oglądałeś tego MyLink'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisz, proszę, gdzie oglądałeś tego MyLink'a.

Małe sprostowanie - oglądałem system MyLink zamontowany w Aveo, który dosłownie wczoraj się u nich pokazał. Ale system jest identyczny jak ten montowany w Cruze.

Aveo z MyLinkiem stoi w Warszawie na Modlińskiej w Nexteamie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozwolę sobie odświeżyć temat bo: zamordowałem swoją Nokię z Windows Phone i już zamawiałem następną kiedy pomyślałem, że może jakimś cudem mój Cruze przybędzie z aplikacją do nawigacji w MyLink i wtedy tylko Android lub IPhone. I faktycznie uruchomili już stronę BringGo i rzeczywiście na razie tylko te dwa systemy buu.gif

Ale jeżeli w Chevroletach które teraz do nas przysyłają nie ma jeszcze w MyLink zainstalowanego stosownego programu, to jeszcze długo będę czekał (wiadomo akcja serwisowa, wcześniej szkolenia dla pracowników) i może jednak na razie opłaca mi się pozostać przy Windowsie na komórce.

Dlatego moja gorąca prośba żebyście dali cynk, jak zobaczycie MyLink z ikonką BringGo w zakładce Smartphone Link. A może już widzieliście???

Dajcie też znać jeżeli zobaczycie gdzieś w salonie MyLink z nowej dostawy 2013 (ale chyba pierwsza to będzie ta z moim autem) - zadzwonię tam i dopytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .....mój Cruze przybędzie z aplikacją do nawigacji w MyLink i wtedy tylko Android lub IPhone. I faktycznie uruchomili już stronę BringGo i

> rzeczywiście na razie tylko te dwa systemy

Z Symbianem działa bez problemu, z WM również, więc nie tylko z tymi dwoma. Właśnie w Androidem 4.0.4 nie chce współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z Symbianem działa bez problemu, z WM również, więc nie tylko z tymi dwoma. Właśnie w Androidem

> 4.0.4 nie chce współpracować.

Tak, to jasne. Mi chodziło o program, który wyświetla Ci nawigację z telefonu na ekranie w samochodzie (BringGo). Dlatego wybrałem MyLink zamiast typowej navi. Program jest, kosztuje w sklepie Googla 1 Euro, jest też dostępny na IPhona. Nie ma na razie na najnowszego Windowsa i Blackberry. Chodzi o to, że jak egzemplarze Cruze, które teraz dotrą do Polski nie będą przygotowane na współpracę z tym programem, to moę sobie kupić dowolny telefon, najchętniej Lumię, a jak ASO mi za pół roku wgra upgrade do MyLink to wtedy zmienię.

http://bringgo.com/about/bringgo_introduction.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawy jestem przede wszystkim czy kopiuję książkę telefoniczną ...

Uzywam na codzień telefonu DualSIM bez BT i jak na razie nie mogę dobrać nowego wpółpracującego dobrze z zestawem radio-nawigacja w Cruze.

Albo w ogóle nie kopiują kontaktów, albo tylko z pierwszej karty. Przećwiczone dwa modele Nokii, Trak i SE.

Ma może ktoś lepsze doświadczenia z dwukartowcami i doradzi jaki model telefonu będzie dobrze pracował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uzywam na codzień telefonu DualSIM bez BT i jak na razie nie mogę dobrać nowego wpółpracującego

> dobrze z zestawem radio-nawigacja w Cruze.

> Albo w ogóle nie kopiują kontaktów, albo tylko z pierwszej karty. Przećwiczone dwa modele Nokii,

> Trak i SE.

> Ma może ktoś lepsze doświadczenia z dwukartowcami i doradzi jaki model telefonu będzie dobrze

> pracował?

Ja mam GSmarta, ale tam książka jest wspólna dla dwóch kart w pamięci telefonu - skopiowało całość od strzału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.