Skocz do zawartości

2014 Mercedes Benz E63 AMG.


analyzer64

Rekomendowane odpowiedzi

> http://www.mototok.pl/Nowe-Mercedesy-E-i-CLS-63-AMG-teraz-nawet-585-KM-i-z-napedem-4Matic-s2707

> RS6 ma teraz dobrego rywala

ładnie bokiem leci grinser006.gif

Oto po co mocna tylko napędówka grinser006.gif

Ale ten tor masakra sick.gif

W pierwszym filmiku, koło 1:40 min szarpie ostro jednym kołem no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no powiem, że bardzo fajny samochód. Trochę może za bardzo stonowany i przypominający starą klasę

> C, ale za dwa lata przy zmianie samochodu będę go pewnie rozpatrywał Jeszcze czekam do

> poniedziałku na nowe infiniti q50

No to masz na niedzielę:

Q50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no powiem, że bardzo fajny samochód. Trochę może za bardzo stonowany i przypominający starą klasę

> C, ale za dwa lata przy zmianie samochodu będę go pewnie rozpatrywał Jeszcze czekam do

> poniedziałku na nowe infiniti q50

Jak kupowałem 2 lata temu ML 6.3 AMG brałem pod uwagę FX50 .

FX bardzo podoba mi się z zewnątrz , osiągi podobne niestety wnętrze design i jakość na niskim poziomie do tego FX jest bardzo ciasny , mały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to masz na niedzielę:

> Q50

oo. dzięki smile.gif Z zewnatrz super, chociaż tył trochę hyundaiem zaciąga. Wnętrze jeszcze mi się nie podoba, chociaż może to kwestia tego drewna. Czy ja tam dobrze widzę i są dwa ekrany navi i panel sterowania ?

>Jak kupowałem 2 lata temu ML 6.3 AMG brałem pod uwagę FX50 .

>FX bardzo podoba mi się z zewnątrz , osiągi podobne niestety >wnętrze design i jakość na niskim poziomie do tego FX jest bardzo >ciasny , mały .

co do jakości to się nie zgadzam smile.gif mnie np w CL63 amg z 2009 rozśmieszały romby na tapicerce, a szczególności na boczkach drzwi. No i te wielkie kierownice w mercedesach - ale to zawsze kwestia gustu.

Co do wielkości to jak najbardziej tak. FX jest bardzo mały i ciasny, chociaż sylwetka zewnętrzna mówi co innego. Szczególnie bagaznik, przez zakrzywioną sylwetkę ma bardzo mizerną pojemność.

Chętnie bym obejrzał to nowe E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kupowałem 2 lata temu ML 6.3 AMG brałem pod uwagę FX50 .

> FX bardzo podoba mi się z zewnątrz , osiągi podobne niestety wnętrze design i jakość na niskim

> poziomie do tego FX jest bardzo ciasny , mały .

FX 50 ma słaba jakość wnętrza? blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.