Skocz do zawartości

Nieprzerejestrowany samochod...


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodze sobie na strone UFG, wpisuje dane auta ktore sprzedalem ponad 2 lata temu (a wiec numer rejestracji jaki jeszcze byl za mojego posiadania) i widze, ze auto ma wykupione ubezpieczenie OC w tym samym TU co sam wykupowalem.

Czyli wniosek jest prosty - gosc po kupnie nie przerejestrowal samochodu.

Czy moge cos z tym zrobic (jesli tak to co), bo nie daj Panie jakiejs szkody w wykonaniu aktualnego wlasciciela moze zaczac sie korowod problemow skierowanych na moj adres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wchodze sobie na strone UFG, wpisuje dane auta ktore sprzedalem ponad 2 lata temu (a wiec numer

> rejestracji jaki jeszcze byl za mojego posiadania) i widze, ze auto ma wykupione ubezpieczenie

> OC w tym samym TU co sam wykupowalem.

> Czyli wniosek jest prosty - gosc po kupnie nie przerejestrowal samochodu.

> Czy moge cos z tym zrobic (jesli tak to co), bo nie daj Panie jakiejs szkody w wykonaniu aktualnego

> wlasciciela moze zaczac sie korowod problemow skierowanych na moj adres...

Wtedy odsyłasz ksero umowy KS z adnotacją WK o "wyrejestrowaniu" i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wchodze sobie na strone UFG, wpisuje dane auta ktore sprzedalem ponad 2 lata temu (a wiec numer

> rejestracji jaki jeszcze byl za mojego posiadania) i widze, ze auto ma wykupione ubezpieczenie

> OC w tym samym TU co sam wykupowalem.

> Czyli wniosek jest prosty - gosc po kupnie nie przerejestrowal samochodu.

> Czy moge cos z tym zrobic (jesli tak to co), bo nie daj Panie jakiejs szkody w wykonaniu aktualnego

> wlasciciela moze zaczac sie korowod problemow skierowanych na moj adres...

Jak sprawdziłem mój poprzedni samochód po numerze rejestracyjnym, to ma ubezpieczenie w tym towarzystwie co ja miałem.

Jak sprawdziłem po VINie to ma już nowe towarzystwo.

Więc chyba strona trochę niedomaga spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sprawdziłem mój poprzedni samochód po numerze rejestracyjnym, to ma ubezpieczenie w tym

> towarzystwie co ja miałem.

> Jak sprawdziłem po VINie to ma już nowe towarzystwo.

> Więc chyba strona trochę niedomaga

O widzisz!

Nie sprawdzalem po VIN, musze go odkopac i sprawdzic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.