Skocz do zawartości

Dla rodziców.... Nowe, benzyna i 5drzwi


PiotrekPanda

Rekomendowane odpowiedzi

> Przynajmniej jakieś plusy

Akurat dla mnie to jest najważniejszy plus ok.gif Jakoś nie obchodzą mnie plastiki (o ile nie trzeszczą), wygląd bagażnika (bo rzadko oglądam) czy to, jak wygląda świat z tylnej kanapy (bo nigdy tam nie siedzę). Moim "fetyszem" jest niezawodność i jakość prowadzenia auta ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat dla mnie to jest najważniejszy plus Jakoś nie obchodzą mnie plastiki (o ile nie

> trzeszczą), wygląd bagażnika (bo rzadko oglądam) czy to, jak wygląda świat z tylnej kanapy (bo

> nigdy tam nie siedzę). Moim fetyszem wręcz jest niezawodność i jakość prowadzenia auta

No właśnie, takie życie, że nie mozna mieć wszystkiego w jednym oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, takie życie, że nie mozna mieć wszystkiego w jednym

No niestety oslabiony.gif Ale każdy wyznacza sobie priorytety i na podstawie tego (i budżetu) wybiera samochód. Ja akurat z Lancera jestem bardzo zadowolony (co nie znaczy, że każdy będzie), bo całkiem fajnie dobrałem auto do moich potrzeb. Ale czy to jest samochód moich marzeń? Nie. Ale wiem, że za 70 kzł nie kupię samochodu moich marzeń smirk.gif Przynajmniej o jedno zero za mało hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja proponuje troszkę własnej inicjatywy, a nie innych

> www.allegro.pl

> www.mojeauto.pl

> www.samar.pl

> ...

> ..

> .

> dla mnie

szczerze mówiąc to średnio ufam ceną ktore są podane na allegro itp, wklepałem w google co chciałem i na stronie MB pokazało mi że ceny są od 89 990zł brutto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze mówiąc to średnio ufam ceną ktore są podane na allegro itp, wklepałem w google co

> chciałem i na stronie MB pokazało mi że ceny są od 89 990zł brutto...

mogę tylko napisać że jest mi przykro że A-klasa nie mieści się w przyjętych przez ciebie kryteriach cenowych skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przepraszam cię, ale mam wrażenie że masz coś po swoim tacie - jemu nie chce się jechać do salonu

> oglądać auta, a tobie nie chce się nawet poszukać w necie cen aut

to dobrze że tak piszesz, mam chociaż pewność że jest moim ojcem skoro Ty nawet mówisz że jesteśmy podobni...

Poszukałem, znalazłem... fakt że pierwsze co zrobiłem to napisałem posta, mogłem zmienić kolejność działań ok.gif

Dyskusje na temat podobieństwa ojca z synem uważam za zakończoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcą mieć nowszy, własciwie to narazie mama chce

Rzecz w tym, że auto podobnej klasy nie zrobi odczuwalnej różnicy pomiędzy 2008 a 2013 ....

> polecieli do ciepłych krajów powiedział "po moim trupie". Staruszek boi sie latać samolotami i już...

To może niech wsiądą w to Polo i zrobią sobie objazdówkę po Europie z noclegami w fajnych miejscach ?

Mam nieodparte wrażenie, że w kategorii zrobienia sobie przyjemności za X0 kpln zmiana auta 2008 (o przebiegu poniżej 100 kkm) na 2013 będzie miała słabą relację ceny do efektu.

BTW - może powiesz coś więcej o tym Polo - będzie do sprzedania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlatego mam też w planach zabrać i pokazać AR giuliette, potem opla astrę IV, vw golfa (raczej

> odpada z powodu T) forda focusa - ciekawi mnie rownież b-max. Myślę że narazie to są aktualni

> liderzy, ale wiadomo jak jest, czasem się wchodzi do salonu i zakochuje w totalnie innym

> aucie...

Masz jeszcze Cruz'a. ok.gif Technika z AIV, a również fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, powoli znowu wraca myśl aby zmienić vw polo 2008r rodziców na coś nowego...

> Wymagania:

> - benzyna, bez turbo itp

> - 5 drzwi

> - auto z segmentu własnie vw polo (może troszkę większe)

> - nowe / demo

> - silnik do 1.6 i do 120KM

> KIA, citroen, Hyundai, Fiat, odpadają....

> Cena do 70 max 80tyś.

Tylko jedna opcja, jeżeli polo się sprawdziło, to GVII z 1.4 tsi.

Ew. julka jest jakąś tam alternatywą i focus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rzecz w tym, że auto podobnej klasy nie zrobi odczuwalnej różnicy pomiędzy 2008 a 2013 ....

> To może niech wsiądą w to Polo i zrobią sobie objazdówkę po Europie z noclegami w fajnych miejscach

> ?

> Mam nieodparte wrażenie, że w kategorii zrobienia sobie przyjemności za X0 kpln zmiana auta 2008 (o

> przebiegu poniżej 100 kkm) na 2013 będzie miała słabą relację ceny do efektu.

> BTW - może powiesz coś więcej o tym Polo - będzie do sprzedania ?

2007 albo 2008r, 1.4 benzyna, srebrny, full opcja: tempomat, podgrzewane siedzenia, czujniki cofania, alufelgi, itp... przebieg coś ok 50tyś.

Z tego co wiem to ktoś już sobie kiedyś zaklepał auto u rodziców jak bedą sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak tylko w golfie jest turbo

widzisz, coś za coś

przekonaj ich do auta koreańskiego albo pogódź się z niezbyt prostym silnikiem

ze swojej strony sugeruję Ci wypchnąć ich nawet na siłę do salonów marek skazanych na porażkę wstępnie

z innych propozycji to może być jeszcze Suzuki Sx4, które wcale nie jest takie wielkie, ewentualnie Fabia z silnikiem 1.4

aha, ponieważ budżet masz naprawdę przyzwoity pomyśl może o aucie z automatyczną skrzynią, dla rodziców może być jak znalazł waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się akurat taka stylistyka podoba I podoba mi się to, że od zakupu aż po dzień dzisiejszy

> (80 kkm) nic się nie zepsuło. NIC! Nawet żarówki są oryginalne. Tankuję, jeżdżę na przeglądy i

> tyle W żadnym innym (nowym!) aucie tak nie miałem. Zawsze coś na gwarancji się działo, a

> tutaj (odpukać!) nic! Naprawdę to mi się podoba.

fakt o gustach się nie dyskutuje, mi też się podoba lancer, byłem obejrzeć i nawet byłem zainteresowany dopóki się nie przejechałem, ten 1.8 nie jedzie, muł kompletny, moja dawna nubira wciąga go nosem, i tak się skończyła moja przygoda z mitsu zanim się zaczęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.