Skocz do zawartości

[H] Oryginalne chlapacze - przód


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może dokładał taki oryginalny diwajs do AH? Mam dość uwalonych boków i odprysków na błotniku od kamyków.

Na allegro jest troche ofert z tzw. "zestawami montażowymi i instrukcją obsługi" - zastanawiam się czy będzie to to ładnie "leżeć" na błotniku, tak jak fabrycznie zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś może dokładał taki oryginalny diwajs do AH? Mam dość uwalonych boków i odprysków na

> błotniku od kamyków.

> Na allegro jest troche ofert z tzw. "zestawami montażowymi i instrukcją obsługi" - zastanawiam się

> czy będzie to to ładnie "leżeć" na błotniku, tak jak fabrycznie zamontowane.

Ja dokładałem oryginalne tył + przód , leży jak się należy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś może dokładał taki oryginalny diwajs do AH? Mam dość uwalonych boków i odprysków na

> błotniku od kamyków.

> Na allegro jest troche ofert z tzw. "zestawami montażowymi i instrukcją obsługi" - zastanawiam się

> czy będzie to to ładnie "leżeć" na błotniku, tak jak fabrycznie zamontowane.

Mi ASO dokladalo, wyglad OK, teraz do 2 planuje zalozyc te z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nie podklejałem , muszę sprawdzić czy się nie przeciera .

U mnie w Astrze G w ASO montowali i podklejali folią, po 4 latach nie widziałem żadnych uszkodzeń, w Zafirce już mi odradzili montaż... sam nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie. grinser006.gif Ogólnie stwierdzili, że mają za dużo reklamacji związanych z lakierem i nie chcą już w to się bawić. Ile w tym prawdy... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w Astrze G w ASO montowali i podklejali folią, po 4 latach nie widziałem żadnych uszkodzeń,

> w Zafirce już mi odradzili montaż... sam nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie.

W AG trochę przycierają, u mnie po 14 latach są to powierzchowne przetarcia. Ułożyłem swoje tak że delikatnie odstają od błotnika.

Teraz planuję zakup tylnych do sedana food.gif Wybiorę oryginał, całość wyjdzie około 100zł. Trochę "wiejsko" to wygląda ale mimo wszystko tył będzie się mniej brudził. Chlapacze wykonane są już z plastiku, więc wyglądają lepiej niż te w eFce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Burzuj ze mnie-kupiłem w ASO, za 83zł. Wyglądają OK, są dość sztywne, mają spinki do mocowania.

> Instrukcja przewiduje wywieranie 2 otworów w zakolach .

Nie ma z tym problemu, zakładaj też na tył - jest różnica. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.