Skocz do zawartości

Jeszcze jeden głos w sprawie fotoradarów


MarekSz

Rekomendowane odpowiedzi

> Ciekawe ile to jeszcze kruczków prawnych ktoś wynajdzie i będzie się miętolił z tymi fotoradarami.

gdyby nas nie dojeżdżali bez wazeliny to my byśmy im nie odpłacali pięknym za nadobne.

druga sprawa jest taka, że skoro prawo jest tworzone jako dziurawe to coś z nim nie tak, prawda?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdyby nas nie dojeżdżali bez wazeliny to my byśmy im nie odpłacali pięknym za nadobne.

> druga sprawa jest taka, że skoro prawo jest tworzone jako dziurawe to coś z nim nie tak, prawda?...

Dziwne, że problem z radarami mają przeważnie tylko ci, którzy mają problem z patrzeniem na znaki i prędkościomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne, że problem z radarami mają przeważnie tylko ci, którzy mają problem z patrzeniem na znaki i

> prędkościomierz.

Do momentu kiedy okaże się że przychody do budżetu są niższe niż zaplanowano i kiedyś jadąc 50/50 dostaniesz fotkę z 68/50 i teraz udowodnij że tyle nie jechałeś albo płać.

Zapłacisz?

Prawo jest prawo. Obowiązuje i Nas i Ich. Ja zazwyczaj nie mam problemów z przestrzeganiem przepisów. Wyszalałem się w młodości. Ale flaki mi się przewracają jak 'odpowiednie służby' powołane do pilnowania przestrzegania prawa same mają prawo w d00pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne, że problem z radarami mają przeważnie tylko ci, którzy mają problem z patrzeniem na znaki i

> prędkościomierz.

Ostatnio zapłaciłem mandat za wyprzedzanie za zakazem wyprzedzania. Później okazało się, że niesłusznie, bo znak był przed wiaduktem, a ja się na ślimaku na wiadukcie włączyłem na tą drogę, więc ja nie wiedziałem że gdzieśtam jest zakaz. Ale mało zł mi dowalili, więc nie chciało mi się z tym szarpać... Ciebie też próbowali dowalić za rzekomą rozmowę przez telefon której nie było.

Wszyscy w tym kraju nagle dostali strasznej napinki na wlepianie mandatów...

Naprawdę żeby dostać po kieszeni nie trzeba być wariatem drogowym.

Więc skoro oni chcą nas doić, bo niech to robią w granicach prawa, które reprezentują - a jak nie potrafią tworzyć dobrego prawa, to niech je tworzy ktoś kto potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne, że problem z radarami mają przeważnie tylko ci, którzy mają problem z patrzeniem na znaki i

> prędkościomierz.

Ale po kiego ciśnieniujesz? hmm.gif

Zawsze mozesz wątek olać i po sprawie. ok.gif Nie kazdy lubi być dymany przez własne państwo ! no.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale po kiego ciśnieniujesz?

> Zawsze mozesz wątek olać i po sprawie. Nie kazdy lubi być dymany przez własne państwo !

Uważasz, że wymuszanie przestrzegania ograniczeń jest dymaniem? To zmień metodę walki. Uważasz, że dane ograniczenie jest zbyt drastyczne albo ustawione czysto zarobkowo? To zawalcz o jego zmianę, a nie usprawiedliwiaj się za jego złamanie. Napisz petycję, zbierz parędziesiąt tysięcy głosów... może coś zdziałasz!

Może nawet wybiorą Cię do sejmu, gdy pokażesz, że Ci się chce coś robić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uważasz, że wymuszanie przestrzegania ograniczeń jest dymaniem? To zmień metodę walki. Uważasz, że

> dane ograniczenie jest zbyt drastyczne albo ustawione czysto zarobkowo? To zawalcz o jego

> zmianę, a nie usprawiedliwiaj się za jego złamanie....

Zdajesz sobie sprawę, że w tym kraju niektórzy jednak pracują, mają rodziny, znajomych i ostatnią rzeczą na jaką mają czas to szarpanie się z urzędasami, zbieranie podpisów i inne bzdety. Do prawidłowego oznakowania zostały powołane odpowiednie instytucję, a to że korupcja, nepotyzm i oszustwa to standard w tym kraju powoduje, że nie wywiązują się ze swoich obowiązków to inna sprawa. Nie widzę powodów dlaczego to obywatel ma ich wyręczać chociaż płaci wysokie podatki. Jedyną skuteczną metodą walki o której mówisz to tylko i wyłącznie szara strefa. Źródełko z kasą wyschnie to wtedy pasożyty pozdychają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.