Skocz do zawartości

Kompresor samochodowy 12V - jaki kupić?


Kapitan_Melanz

Rekomendowane odpowiedzi

weź jakiś z latarką czy z czymś... będzie dodatkowy gadżet.... A wszystko i tak to jedna chińszczyzna.

Miałem 3 różne , też podostawałem , cen nie znam , schodziło mi kiedyś powietrze z opon , popsuło się to to po tyg. pompowania codziennie opony.

Ale działa! Awaryjnie taka rzecz powinna być w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbliżają się urodziny mojego taty. WWiem, że chciałby coś takiego, budżet - do 100zł.

> Pytam Was, bo na allegro jest tego tak dużo, że nie mam pojęcia co wybrać.

taki był tutaj polecany - zakupiłem - i powiem że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbliżają się urodziny mojego taty. WWiem, że chciałby coś takiego, budżet - do 100zł.

> Pytam Was, bo na allegro jest tego tak dużo, że nie mam pojęcia co wybrać.

Zapewne zależy Ci by prezent długo służył. Kup więc 8 sztuk najtańszego na allegro i na kilka lat będzie spokój ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taki kompresor jakieś 2 lata temu w biedronce za ok 40 zł ( taki ze światełkiem) firma - chyba Bottari. Działa do dziś i spisuje się znakomicie.Używam go ja i brat (czyli 2 auta) mniej więcej co kwartał by dopompować koła.

Nie mam z nim żadnych problemów - do 2.5 atmosfer pompuje całkiem sprawnie, dalej nie sprawdzałem bo nie mam auta dostawczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapewne zależy Ci by prezent długo służył. Kup więc 8 sztuk najtańszego na allegro i na kilka lat

> będzie spokój

Nie starczyło by na 8 sztuk, bo w przesyłce może być tylko 1 sztuka biglaugh.gif

A i pompując tym nie wiem czy by nie ogłuchł, a już na pewno stracił by wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbliżają się urodziny mojego taty. WWiem, że chciałby coś takiego, budżet - do 100zł.

> Pytam Was, bo na allegro jest tego tak dużo, że nie mam pojęcia co wybrać.

Budżet niestety przekracza, ale mimo to polecę kompresor 12/230 V firmy Black&Decker (ja akurat wziąłem taki za punkty z programu Vitay). Dużym plusem jest podwójne zasilanie oraz pompowanie w różnych trybach - od pustej opony po ustawianie ciśnienia i pompowanie do jego uzyskania. Kompresor ten jest całkiem wydajny, bez problemu potrafi napompować od zera koło 225/70R16 (na samochodzie) ok.gif

Edit: Pisałem o tym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapewne zależy Ci by prezent długo służył. Kup więc 8 sztuk najtańszego na allegro i na kilka lat

> będzie spokój

Mam taki już dwa lata i nadal działa. Napompowałkilka kół więc się sprawdza. Kupiłem go raczej z myślą po pompowaniu materaca w wakacje nad morzem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby Ci to powiedzieć.. było

> jakiś tekst

> Znajomy używa tego do pompowania kół w Discovery na sporym lifcie i kole AT, dawał radę...

To syf

i-bottari-kompresor-samochodowy-z-manometrem-24061.jpg

Mój nie potrafił dopompować koła 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To syf

> Mój nie potrafił dopompować koła 15"

Źle trafiłeś widocznie. Podeszliśmy do kwestii napompowania koła w 2-tonowym aucie (od zera - był całkowity kapeć - zablokował się zaworek dzień wcześniej i rano miałem auto na feldze) dość sceptycznie ale zostaliśmy zaskoczeni bardzo miło. Plan początkowo zakładał dmuchnięcie "żeby dało się jechać" i turlanie się na stację benzynową w celu napompowania a tym czasem my z Ozarkiem gadu gadu a koło napompowane ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To syf

> Mój nie potrafił dopompować koła 15"

Eeee.. pozwolę się nie zgodzić.

Syf to są takie po 10-20 zł z allegro:

1.gif

Natomiast pompką o takiej konstrukcji jak pokazałeś, tylko innej firmy (koszt ok 70 zł), podpompowałem koło 17" z 1.8 do 2.6 bara.

Pod koniec już mu słabo szło, ale okazało się że prądu brakowało - po uruchomieniu silnika myślałem że mi oponę rozszarpie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbliżają się urodziny mojego taty. WWiem, że chciałby coś takiego, budżet - do 100zł.

> Pytam Was, bo na allegro jest tego tak dużo, że nie mam pojęcia co wybrać.

Mialem taki kompresik to po pierwszym pompowaniu zostawilem go do piłek plazowych

bo tylko do tego sie nadaje i kupilem jakiś tekst

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee.. pozwolę się nie zgodzić.

> Syf to są takie po 10-20 zł z allegro:

Eeee pozwole się niezgodzić grinser006.gif

Mam taki kompresorek jak raczyłeś załączyć na zdjęciu, tylko, że marki tesco kupiony za jakieś trzydzieści pare złotych i działa od trzech lat. fakt, nie jest używany codziennie - jakieś siedem, osiem razy w roku, ale pompuje nim nawet siedemnastki do 3bar i daje rade ok.gif

wygląda tandetnie, kupiony na chwile ale idzie i nie chce się zepsuć grinser006.gif także zależy jak trafisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Źle trafiłeś widocznie. Podeszliśmy do kwestii napompowania koła w 2-tonowym aucie (od zera - był

> całkowity kapeć - zablokował się zaworek dzień wcześniej i rano miałem auto na feldze) dość

> sceptycznie ale zostaliśmy zaskoczeni bardzo miło. Plan początkowo zakładał dmuchnięcie "żeby

> dało się jechać" i turlanie się na stację benzynową w celu napompowania a tym czasem my z

> Ozarkiem gadu gadu a koło napompowane

no nowy był

to jak miałem trafić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.