Skocz do zawartości

Mercedes CLA


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Musze sie wyplakac, pisalem sie na nowy CLA wersja AMG w 2,2 diesel. Nawet juz sobie laszek kupilem, wczoraj mialem troche wolnego czasu, pojechalem do Niederlassung aby spytac kiedy premiera.

13.04. 2013 - faaaaaaajnie, przyjade !

Wychodzac zgarnalem prospekt z biorka sprzedawcy. Po przyjechaniu do firmy, przejzalem osiagi i ceny.

Co tu gadac dostalem szoku kulturnego. Golas kosztuje z tego co pamietam 37 580 Euro z groszami, po obliczeniu rabatow stwierdzilem, ze Mercedes upadl na glowe. Niestety nie mam ochoty wbijac sie w lans tylko dlatego by sasiedzi mi zazdroscili.

Za ta kase mam wypasionego Lexusa 2,2 IS czy Honda Accord, o Mazda 6 nie wspomne, bo nie ufal im gdy chodzi o spalanie, juz przy Trojce sie naciálem.

Jazde probna jednak zrobie.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka,

> Musze sie wyplakac, pisalem sie na nowy CLA wersja AMG w 2,2 diesel. Nawet juz sobie laszek

> kupilem, wczoraj mialem troche wolnego czasu, pojechalem do Niederlassung aby spytac kiedy

> premiera.

> 13.04. 2013 - faaaaaaajnie, przyjade !

> Wychodzac zgarnalem prospekt z biorka sprzedawcy. Po przyjechaniu do firmy, przejzalem osiagi i

> ceny.

> Co tu gadac dostalem szoku kulturnego. Golas kosztuje z tego co pamietam 37 580 Euro z groszami, po

> obliczeniu rabatow stwierdzilem, ze Mercedes upadl na glowe. Niestety nie mam ochoty wbijac

> sie w lans tylko dlatego by sasiedzi mi zazdroscili.

> Za ta kase mam wypasionego Lexusa 2,2 IS czy Honda Accord, o Mazda 6 nie wspomne, bo nie ufal im

> gdy chodzi o spalanie, juz przy Trojce sie naciálem.

> Jazde probna jednak zrobie.

Chciałeś kupić Meska w cenie Acorda? hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gifscrewy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałeś kupić Meska w cenie Acorda ?

Moze nie zauwazyles, ale rozmawiamy tu o czyms co jest budowane na platformie klasy A, tyle, ze nadwozie jest nico zmienione. Naprawde nie wiem skad ten dziwny przesad. Pozatym napisalem wyraznie, ze po znizkach. Zastanawiam sie tylko skad wiesz jakie znizki mam na jaka marke auta ?

Tak apropo to Acord w wersji podstawowej kosztuje kolo 34 000 euro, dolozysz jakis pakiet i jestes na pulapie CLA golasa.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2.2 to diesel?

Na rynku niemmieckim jest jako diesel.

> Od jesieni wchodzi nowy model, IS nie będzie miał diesla.

Moze w hameryce nie, w Niemczech podejrzewam, ze bedzie.

Będziesz miał do wyboru

> albo IS 250 albo IS 300h (hybrydę).

Hybryd nie wchodzi w gre a 300 jest za duza i za droga.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście zdajesz sobie sprawę że to się nazywa "pakiet stylizacyjny AMG" a nie "wersja AMG"

Kak zwal tak zwal.

> No to jeszcze dużo mu brakuje do AMG

Co znaczy duzo mu brakuje do AMG ? Jezeli masz pakiet AMG to mimo wszystkiego jest to wersja AMG. AMG nie znaczy, ze zaraz musisz miec pod 600 kucy.

Zreszta dla kursanta te 170 to i tak za duzo.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz to na nauke jazdy? A czym latasz teraz? Nie wystarczy jakis Golf czy A3?

Siiii,

Golfa mialem przez rok czasu, zadowolony z niego nie bylem, Jak slucham horrorow o A 3 ( sam szkolilem krotko na takowym w 2008 ) co sie w nim zepsulo, to mi cycki opadaja i jakos nie mam ochoty na wejscie w ten sprzet nawet jezeli mam na gwarancji, bo ta w przypadku niemieckich wygasa po dwoch latach i sa problemy.

Obecnie jest Mazda 3 i POLO ale zadne dlugo miejsca nie zagrzeje. Pytanie tylko ktore mi wczesniej jakis slepak skasuje ?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.