Skocz do zawartości

Vectra C - czy to dobra cena ?


Tenenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Vectra C GTS 1.8, rocznik 2003, fabryczny zwykły xenon, klimatronic, czujniki parkingowe z przodu i z tyłu, podgrzewane przednie fotele, dwa komplety opon w bardzo dobrym stanie (alu 17' na lato i chyba 16' stalowe na zimę). Przebieg około 145 tyś km potwierdzone w ASO - poprzedni przegląd z rozrządem, elementami zawieszenia i standardowymi wymianami był blisko rok temu w ASO Opla. Przednie lewe nadkole było malowane. Auto zarejestrowane w kraju.

Ciężko mi ocenić czy to dobra cena, więc dopytuję czy warto się autem interesować przy w/w wiedzy o nim jak i cenie 22 tyś pln hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za naście tysięcy oglądałem inną sztukę i to był dramat

> Dobre auto ma niby kosztować więcej

Moja poszła poniżej 15-tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki miała przebieg ? Nie mylić ze stanem licznika I co miała z wyposażenia oraz jaką miała

> przeszłość blacharsko-lakierniczą ?

150 tys km ... sprawdzony w ASO

uderzona tylem, z lewego blotnika schodzi klar - wiec zrobiona fatalnie..

przekalkulowalem sobie wszystkie za i przeciw i wzialem - zrobienie blotnika to ok. 500 zl smile.gif

co do wyposazenia - klimatronic dwustrefowy, duzy wyswietlacz, pelna elektryka, pogrzewane lusterka, radio sterowane w kierownicy, plastiki stylizowane na drewno wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co kojarzę to podałeś wszystko na tacy kupującemu. Jesteś ułamkiem takich sprzedających w

> Polsce. Reszta to same "igły"

Mogłeś brać, tydzień, dobry warsztat, trochę kasy i byś sobie wszystko ładnie ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Vectra C GTS 1.8, rocznik 2003, fabryczny zwykły xenon, klimatronic, czujniki parkingowe z przodu i

> z tyłu, podgrzewane przednie fotele, dwa komplety opon w bardzo dobrym stanie (alu 17' na lato

> i chyba 16' stalowe na zimę). Przebieg około 145 tyś km potwierdzone w ASO - poprzedni

> przegląd z rozrządem, elementami zawieszenia i standardowymi wymianami był blisko rok temu w

> ASO Opla. Przednie lewe nadkole było malowane. Auto zarejestrowane w kraju.

> Ciężko mi ocenić czy to dobra cena, więc dopytuję czy warto się autem interesować przy w/w wiedzy o

> nim jak i cenie 22 tyś pln

Ja za poliftingowe kombi z roku 2007. Xenon afl, grzane przednie siedzenia, fotele sport, zawieszenie tez. 1.9 cdti 150km. Przebieg 200 tys. km potwierdzony w ASO dałem 25 tys....

Powiem tak, potem go sprzedasz z dużą stratą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za poliftingowe kombi z roku 2007. Xenon afl, grzane przednie siedzenia, fotele sport,

> zawieszenie tez. 1.9 cdti 150km. Przebieg 200 tys. km potwierdzony w ASO dałem 25 tys....

> Powiem tak, potem go sprzedasz z dużą stratą

Kombi stoją trochę niżej (w sumie nie wiedzieć czemu), najdrożej cenią gts-y. Ja w zeszłym roku jak kupowałem gts-a 2,2 benzyna dałem za 2003r ponad 21tys, ale stan był taki że nie było się do czego za bardzo czepić. 1 właściciel, 1 element tylko malowany. Trochę przepłaciłem ale nie żałuję. Drobiazgi które mnie wkurzały w małych pieniądzach poprawiłem założyłem dobry gaz i teraz cieszę się bezawaryjną tanią jazdą smile.gif jak samochód ma być na dłużej to warto dołożyć waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za poliftingowe kombi z roku 2007. Xenon afl, grzane przednie siedzenia, fotele sport,

> zawieszenie tez. 1.9 cdti 150km. Przebieg 200 tys. km potwierdzony w ASO dałem 25 tys....

> Powiem tak, potem go sprzedasz z dużą stratą

I taki był i mój punkt widzenia w weekend, dlatego odpuszczam. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaką masz instalkę

> Pozdrawiam

> Boa

Stag 4plus, acr01, hany zielone, zbiornik w koło 52l chyba, wchodzi ok 43, na zbiorniku robię 350-430km, jazda raczej dynamiczna, da radę zejść poniżej 10l/100km jadąc 90-100 na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kombi stoją trochę niżej (w sumie nie wiedzieć czemu), najdrożej cenią gts-y. Ja w zeszłym roku jak

> kupowałem gts-a 2,2 benzyna dałem za 2003r ponad 21tys, ale stan był taki że nie było się do

> czego za bardzo czepić. 1 właściciel, 1 element tylko malowany. Trochę przepłaciłem ale nie

> żałuję. Drobiazgi które mnie wkurzały w małych pieniądzach poprawiłem założyłem dobry gaz i

> teraz cieszę się bezawaryjną tanią jazdą jak samochód ma być na dłużej to warto dołożyć

Narzeczony mojej córki kupił zwykłego sedana 2,2 za 16kzł, ale ze sporym przebiegiem ponad 250kkm.

Dołożył gaz i cieszy się jazdą.

Uważaj na ślizgi łańcuchów rozrządu - nie znam szczegółów, ale potrafią zniszczyć napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Narzeczony mojej córki kupił zwykłego sedana 2,2 za 16kzł, ale ze sporym przebiegiem ponad 250kkm.

Sedana można było kupić jak szukałem koło 3 tys taniej, tylko że sedan już tak dobrze nie wygląda i jednak jest mniej praktyczny (bagażnik), ale tez ma pewnie normalne zawieszenie a nie jak wóz drabiniasty (gts angryfire.gif powoli już zaczynam mieć dosyć, jedyna rzecz która mnie w tym samochodzie denerwuje, zawsze myślałem że lubię sztywne zawieszenia ale opel przesadził frown.gif). Swojego kupowałem z przebiegiem 170 i wygląda na rzeczywisty ok.gif

> Dołożył gaz i cieszy się jazdą.

U mnie to był tez dobry krok ok.gif na gazie chodzi jak na benzynie a kosztuje połowę wink.gif

> Uważaj na ślizgi łańcuchów rozrządu - nie znam szczegółów, ale potrafią zniszczyć napęd.

Słyszałem waytogo.gif, u mnie póki co cisza, leje dobry olej i mam nadzieję że trochę jeszcze pochodzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.