Skocz do zawartości

Filtry Vasco


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

> Znalazłem takie filtry w dogodnej cenie dla mojego samochodu. Jest to coś warte, czy może tyle samo

> ile to kosztuje ?

> http://www.davidvasco.com.pl/

Do mojego oferują filtr do paliwa, co ciekawe ja nie mam takowego filtra bo jest zintegrowany z pompą (siatkowy) nie wymienialny smirk.gif Niestety nie obejrzałem go , ponieważ trzeba się logować,... nie lepiej założyć jakiegoś filtrona ? ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do mojego oferują filtr do paliwa, co ciekawe ja nie mam takowego filtra bo jest zintegrowany z

> pompą (siatkowy) nie wymienialny Niestety nie obejrzałem go , ponieważ trzeba się

> logować,... nie lepiej założyć jakiegoś filtrona ?

Filtrona nie ma paliwowego do mojego. Tzn mają ale nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do mojego oferują filtr do paliwa, co ciekawe ja nie mam takowego filtra bo jest zintegrowany z

> pompą (siatkowy) nie wymienialny Niestety nie obejrzałem go , ponieważ trzeba się

> logować,... nie lepiej założyć jakiegoś filtrona ?

Mój meches twierdzi że filtrony są złe.

Nie wiem, we wszystkich dotychczasowych autach używałem Filtrona, raz faktycznie był problem bo filtr się zapchał i wypuścił olej bokiem poza silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój meches twierdzi że filtrony są złe.

> Nie wiem, we wszystkich dotychczasowych autach używałem Filtrona, raz faktycznie był problem bo

> filtr się zapchał i wypuścił olej bokiem poza silnik.

Nie ma takiej mozliwosci aby z powodu zapchania wypuscil olej poza silnik. Od tego jest specjalne zabezpieczenie aby umozliwic przeplyw oleju przy zapchaniu sie filtra.

Najprawdopodbniej wyrwalo Ci uszczelke z pod filtra, przynajmniej ja tak mialem z Filtronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma takiej mozliwosci aby z powodu zapchania wypuscil olej poza silnik. Od tego jest specjalne

> zabezpieczenie aby umozliwic przeplyw oleju przy zapchaniu sie filtra.

> Najprawdopodbniej wyrwalo Ci uszczelke z pod filtra, przynajmniej ja tak mialem z Filtronem.

Skoro wywaliło uszczelkę to znaczy że zabezpieczenie nie zadziałało, nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro wywaliło uszczelkę to znaczy że zabezpieczenie nie zadziałało, nie uważasz?

Nie sadze, mi wywalilo uszczelke w prawie nowym filtrze, przeplyw oleju w nim byl ok. Inny z kolei mial krzywo zrobiony gwint sick.gif. Jakosc filtrona no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Filtrona nic nie mam. Nie miałem żadnych przykrych sytuacji związanych z tą marką.

Obecnie jednak zakupiłem filtr powietrza i paliwa firmy Hengst i mogę polecić smile.gif

Jak ktoś chce wesprzeć polską produkcję to PZL-Sędziszów też jest niezły smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie sadze, mi wywalilo uszczelke w prawie nowym filtrze, inny z kolei mial krzywo zrobiony gwint

To było w czasach gdy jeździłem Matizem, na kąciku Matiza problem był poruszony i nie tylko mi wywaliło uszczelkę.

Może trafiła się licha partia, nie skreślałbym od razu Filtrona - w tym tygodniu założyłem filtry tej marki w aucie mamy i swoim. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To było w czasach gdy jeździłem Matizem, na kąciku Matiza problem był poruszony i nie tylko mi

> wywaliło uszczelkę.

> Może trafiła się licha partia, nie skreślałbym od razu Filtrona - w tym tygodniu założyłem filtry

> tej marki w aucie mamy i swoim. Zobaczymy...

Mozliwe, ze trafila sie trefna partia niewiem.gif. Ale przez wiele lat nie potrafili poprawnie zrobic filtra powietrza do Punto II/Doblo, zawsze byl i jest za wysoki zlosnik.gif, co uniemozliwia dokladne zamkniecie obudowy filtra facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Filtronie dużo złego w sieci napisała konkurencja, jaki to beee, że się rozwarstwia itd, miałem w kilku autach i żadnych niespodzianek nie było.

Hengst to klasa wyżej, potem Knecht, Purflux...

Ja za specjalnie nie przykładam do tego wagi, olejowe kładę ze średniej półki, paliwa staram się z wyższej, czasami średniej jak coś polecanego, a powietrza i kabinówki ładuję najtańsze, bo i tak zmieniam razem z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O Filtronie dużo złego w sieci napisała konkurencja, jaki to beee, że się rozwarstwia itd, miałem w

> kilku autach i żadnych niespodzianek nie było.

> Hengst to klasa wyżej, potem Knecht, Purflux...

> Ja za specjalnie nie przykładam do tego wagi, olejowe kładę ze średniej półki, paliwa staram się z

> wyższej, czasami średniej jak coś polecanego, a powietrza i kabinówki ładuję najtańsze, bo i

> tak zmieniam razem z olejem.

Wczesniej nie zwracalem uwagi na internetowe opinie o filtrach i filtrona uznawalem za niezla marke, do czasu az trafilem na trefne ich produkty przez ktore raz wrocilem na linie do domu. Od tamtej pory nie kupuje ich produktow, jest wiele innych do wyboru wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tych marek dużo, a filtry są w miarę tanie, więc można eksperymentować.

Ja zwykle brałem Filtrona, teraz wziąłem Hengsta, potem może kupię WIX'a albo tego Purfluxa, bo sprawdziłem i ceny dobre.

Oleju to biorę oryginał, bo do Opla jest tani jak barszcz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest tych marek dużo, a filtry są w miarę tanie, więc można eksperymentować.

> Ja zwykle brałem Filtrona, teraz wziąłem Hengsta, potem może kupię WIX'a albo tego Purfluxa, bo

> sprawdziłem i ceny dobre.

A wiesz jak się nazywa firma, która robi filtry Filtron? WIX-FILTRON Sp. z o.o. grinser006.gif

> Oleju to biorę oryginał, bo do Opla jest tani jak barszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz jak się nazywa firma, która robi filtry Filtron? WIX-FILTRON Sp. z o.o.

Niby tak, ale na stronie WIX nie znalazłem informacji o tym:

http://www.wixfilters.com/

A na stronie filtrona napisane jest, że współpracują z WIXem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.