Skocz do zawartości

Opony Profil Sport semi-slick


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> No ale też "nalewka". Ciekawe co ci Portugalczycy/Hiszpanie (nie pamiętam dokładnie skąd jest

> Fedima) robią w takim razie lepiej, że polskie Profile robione na tej samej zasadzie są

> gorsze? Używają karkasów opon sportowych?

coś mi się wydaje, że właśnie są nalewane na karkasie sportowych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chcę się na tym pobawić, "na codzień" to bardziej w sensie jazdy do pracy od wielkiego dzwona dla

> zabawy i tyle Tylko pytanie czy jak spadnie deszcz to z tej pracy wrócę

Powoli ale wrócisz. Nie ma co dramatyzować. Póki nie ma głębszych kałuż to na slicku da się normalnie jeździć. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli się na czymś nie znasz to nie pisz,wszystkim wyjdzie na zdrowie

jakby wszyscy zastosowali się do tej sugestii to na kąciku byłoby 90% postów mniej zlosnik.gif

Bazuję na wiedzy co do innych części zamiennych i stosunku cena/jakość smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj jest to akurat F/Slick - pełen slick więc nie bardzo jest co porównywać.

niekoniecznie pełny slick. Jest przecież też rajdowy slick z nacięiami i media u nich. I co ciekawe robią 185/60/14 to wydaje się być dobrym rozmiarem dla Konika skoro się uparł na te 14 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby wszyscy zastosowali się do tej sugestii to na kąciku byłoby 90% postów mniej

> Bazuję na wiedzy co do innych części zamiennych i stosunku cena/jakość

ale człowieku.. widziałeś chociaż kiedyś takiego regenerowanego slicka? Jeździłeś choćby na siedzeniu pasażera?

Jeśli nie to zapraszam. Możesz sobie pomacać, powąchać, powyginać i zrobić co tam chcesz. Daleko masz na Służew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie rozmiar mnie troche martwi, bo ja bede miał 14

a na pewno nie lepiej by było 15? Masz wtedy pełen przekrój opon , mnóstwo felg do wyboru itd. Robi się po prostu taniej.

> są dostępne jakieś 225/45/24 ?

225? To chyba już lekkie przegięcie do tak lekkiego auta. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale człowieku.. widziałeś chociaż kiedyś takiego regenerowanego slicka? Jeździłeś choćby na

> siedzeniu pasażera?

> Jeśli nie to zapraszam. Możesz sobie pomacać, powąchać, powyginać i zrobić co tam chcesz. Daleko

> masz na Służew?

Śfagier somsiada widział to się wypowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niekoniecznie pełny slick. Jest przecież też rajdowy slick z nacięiami i media u nich. I co ciekawe

> robią 185/60/14 to wydaje się być dobrym rozmiarem dla Konika skoro się uparł na te 14 cali.

W porównaniu wag, które wkleiłem były pod uwagę te opony:

zdjcie0686.jpg

oraz

61144458.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a na pewno nie lepiej by było 15? Masz wtedy pełen przekrój opon , mnóstwo felg do wyboru itd. Robi

> się po prostu taniej.

> 225? To chyba już lekkie przegięcie do tak lekkiego auta.

teraz mam co prawda uliczne - ale 205 i wydaje się mało hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.