Skocz do zawartości

Teraz moje wymagania - segment B


Adi20

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania są proste

- segment B

- 5 drzwi

- do 10 tyś + 2 tyś na pakiet startowy

- 2 x isofix z tyłu - KONIECZNY

- jak najmłodszy, w jak najlepszym stanie

- silnik benzynowy (nie LPG!), cztery cylindry, dynamika bez znaczenia, najlepiej prosta konstrukcja

- klima konieczna, wspomaganie też, el. szyby i reszta jak będzie to ok, jak nie - to też się przeżyje.

Auto do użytku tylko w mieście, małe przebiegi, krótkie odcinki. Ma być w jak najlepszym stanie technicznym, jak najmniej awaryjne i bezproblemowe. Tanie w eksploatacji.

Marka bez znaczenia. Szukam auta które za te 10 + 2 kzł zaoferuje jak najwięcej, dlatego odrzucam takie auta jak Polo, Yaris bo są droższe niż pozostałe.

Do głowy przychodzi mi Clio II FL z silnikiem 1,2 (1,4?)

Doradźcie coś niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat będzie sprzedawał Fiesta 1.25, klima, bez gazu, 5 drzwi, 2005 rok, nie wiem jak foteliki, elektryczne szyby z przodu, przebieg coś koło 80tys. Co do ceny coś mówił, że z drugim kompletem zimówek chce 10 tys. Niekoniecznie ten, ale fiestę warto rozważyć. Dobrze się prowadzi i bezawaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brat będzie sprzedawał Fiesta 1.25, klima, bez gazu, 5 drzwi, 2005 rok, nie wiem jak foteliki,

> elektryczne szyby z przodu, przebieg coś koło 80tys. Co do ceny coś mówił, że z drugim

> kompletem zimówek chce 10 tys. Niekoniecznie ten, ale fiestę warto rozważyć. Dobrze się

> prowadzi i bezawaryjna.

ciekawe. Nie myślałem o Fieście cool.gif rozważę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję Ci Getza.

Jeśli ma być tylko do turlania sie pomieście, to 1.1 (reczna regulacja zaworów) powinien wystarczyc, ale z właczona klima może słabo jechać.

Lepiej poszukać 1.3 prosta budowa, hydraulika zaworów, pasek rozrzadu.

Na rynek polski wychodziły wersje 4xel szyby + klima/abs(w zaleznosci od wersji).

Autko bardzo fajne, obszerne z tyłu i ma 2xISOFIX na tylnej kanapie.

Przez ponad 55k km wymienilem jedynie 2x łacznik stabilizatora (przy 90k i 95k km) i łożysko w lewym kole z przodu.

Pozatym wymieniałem olej i tankowałem. Aha i wymienilem raz klocki (przy72k km). Przy 109k km oddałem auto ojcu i dalej sobie kreci kilometry.

Pewnie w tej cenie znajdziesz max 2004r.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.