Skocz do zawartości

Dla podglądaczy - Maluchem do Paryża


Rekomendowane odpowiedzi

> http://maluchemdoparyza.blogspot.com/

> Miłej lektury

Dupy nie urywa - ot przejażdżka palacz.gif

Autka są zadbane, więc to żaden wyczyn.

Na Złombolu pokonywana jest dużo dłuższa trasa, zazwyczaj w trudniejszym terenie no i auta są czasami....hmmm....inne devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://maluchemdoparyza.blogspot.com/

> Miłej lektury

Maluchem jedzie moja kumpela... 893goodvibes.gif893goodvibes.gif893goodvibes.gif Szczerze jakoś z rezerwą podchodzę do sukcesu całego przedsięzwzięcia, no ale życzę jednocześnie jak najlepiej... 893goodvibes.gif893goodvibes.gif893goodvibes.gif Biorąc zwłaszcza cel jaki przyświeca jednej z osób biorących udział w wyprawie... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maluchem jedzie moja kumpela... Szczerze jakoś z rezerwą podchodzę do sukcesu całego

> przedsięzwzięcia, no ale życzę jednocześnie jak najlepiej... Biorąc zwłaszcza cel jaki

> przyświeca jednej z osób biorących udział w wyprawie...

jak znam życie na miejscu chce się oświadczyć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maluchem jedzie moja kumpela... Szczerze jakoś z rezerwą podchodzę do sukcesu całego

> przedsięzwzięcia, no ale życzę jednocześnie jak najlepiej... Biorąc zwłaszcza cel jaki

> przyświeca jednej z osób biorących udział w wyprawie...

Niechaj zgadnę, pewnie koleś się Jej ma zamiar oświadczyć w Paryżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę złośliwy - czy w dojechaniu maluchem do Paryża jest coś niezwykłego?

> Może dla dwudziestoparolatków.

Przekroczyłem 25 lat jakiś czas temu...

a mocno się waham nad wycieczką do Wiednia grinser006.gif

Mam "metę" na miejscu, ale mimo wszystko trochę się "boję" grinser006.gif

Aczkolwiek czytając stronę z linku...

Ich Maluch jest starszy od mojego... ale mimo wszystko słabo się przygotowali na TAKĄ wyprawę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przekroczyłem 25 lat jakiś czas temu...

> a mocno się waham nad wycieczką do Wiednia

> Mam "metę" na miejscu, ale mimo wszystko trochę się "boję"

> Aczkolwiek czytając stronę z linku...

> Ich Maluch jest starszy od mojego... ale mimo wszystko słabo się przygotowali na TAKĄ wyprawę

A bo ty ........ jesteś hehe.gif Jedzie cała ekipa na zlot na Słowację czy Węgry to zamiast podłączyć się do kogoś to mówisz, że za daleko... Jeździliśmy na Węgry wielokrotnie i bezawaryjnie. Po prostu wsiadasz w samochód i się toczysz aż dotoczysz. Chłopaki zimą pojechali maluchem do Skandynawii z przyczepką i dali radę, więc tym bardziej latem da się to zrobić, więc nie bądź guma - nie pękaj! grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A bo ty ........ jesteś Jedzie cała ekipa na zlot na Słowację czy Węgry to zamiast podłączyć się

> do kogoś to mówisz, że za daleko... Jeździliśmy na Węgry wielokrotnie i bezawaryjnie. Po

> prostu wsiadasz w samochód i się toczysz aż dotoczysz. Chłopaki zimą pojechali maluchem do

> Skandynawii z przyczepką i dali radę, więc tym bardziej latem da się to zrobić, więc nie bądź

> guma - nie pękaj!

Powtarzasz się, to raz a dwa, że z uporem maniaka nie chcesz zrozumieć co ja do Ciebie mówię ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.