Skocz do zawartości

Barcelona - bedzie dyskusja?


maagog

Rekomendowane odpowiedzi

> Niewielkie emocje tutaj ostatnio.

> No, ale Mercedesy nas oszukaly - kto na nie stawial w Q?

A możesz cos więcej napisać, cały dzień upieprzony robotą bylem u rodziny, tak że nic nie wiem o kwalifikacjach, a poza AK nie chce mi sie - nie mam już siły dzisiaj na nic a zwłaszcza na klikanie po googlach. old.gifblagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A możesz cos więcej napisać, cały dzień upieprzony robotą bylem u rodziny, tak że nic nie wiem o

> kwalifikacjach, a poza AK nie chce mi sie - nie mam już siły dzisiaj na nic a zwłaszcza na

> klikanie po googlach.

Tez zarobiony bylem i wiecej nie widzialem niz widzialem.

Dwa Mercedesy w pierwszej linii. Rosberg ma PP. Raikkonen i Vettel za nimi. Massa chyba 5 lub 6, ale cofniety 3 pozycje za blokowanie. Grosjean dobrze, Perez szok - 7 a Button skonczyl na Q2. Gdzies po drodze Webber.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie tempo wyścigowe pokażą nam Mercedesy. Jutro będzie ciekawie. Ładnie musiało pozamykać tych co śmiali się z Hamiltona że przeszedł do mercedesa grinser006.gif ja też jestem zdziwiony że po prostu pozamieniali się osiągami spineyes.gif Czuję jednak że ani Ros ani Ham nie wygra tego wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niewielkie emocje tutaj ostatnio.

> No, ale Mercedesy nas oszukaly - kto na nie stawial w Q?

Rosberg, klasycznie nie bedzie w stanie utrzymac tempa wyscigowego, dosc szybko zacznie spadac - tak oto prorokuje. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczymy jakie tempo wyścigowe pokażą nam Mercedesy. Jutro będzie ciekawie. Ładnie musiało

> pozamykać tych co śmiali się z Hamiltona że przeszedł do mercedesa ja też jestem zdziwiony

> że po prostu pozamieniali się osiągami Czuję jednak że ani Ros ani Ham nie wygra tego

> wyścigu

mają po prostu świetnego testera w symulatorze

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mają po prostu świetnego testera w symulatorze

Moze, ale w wyscigu masakra. Rosberg jeszcze jeszcze, ale Hamilton przepadl. yikes.gif

Nuda, nuda, nuda. Zadnej walki, tylko zarzadzanie oponami. Po kilku okrazeniach mozna bylo wylaczyc TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze, ale w wyscigu masakra. Rosberg jeszcze jeszcze, ale Hamilton przepadl.

> Nuda, nuda, nuda. Zadnej walki, tylko zarzadzanie oponami. Po kilku okrazeniach mozna bylo wylaczyc

> TV.

RAI sie troche naganial, za kazda zmiana opon odrabial po 10s , wyprzedzal .. potem znowu jechal na zmiane i znowu musial odrabiac grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> RAI sie troche naganial, za kazda zmiana opon odrabial po 10s , wyprzedzal .. potem znowu jechal na

> zmiane i znowu musial odrabiac

Podobno Alonso zostal wezwany przez sedziow w kwestii flagi, ktora przyjal. Szczerze mowiac nie rozumiem dokad zmierza ten sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze, ale w wyscigu masakra. Rosberg jeszcze jeszcze, ale Hamilton przepadl.

> Nuda, nuda, nuda. Zadnej walki, tylko zarzadzanie oponami. Po kilku okrazeniach mozna bylo wylaczyc

> TV.

Do tego wspaniali komentatorzy jak zawsze spoznieni z komentarzami i to ciagle pipczenie w temacie opon. Opony, opony blablabla... Jak sie niewiele dzieje to przynajmniej jak w germanskiej tv poopowiadali by troche o historii, technologii, o przepisach... Wyscig raczej z tych nudnych, brawo ferrari oraz Raiko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do tego wspaniali komentatorzy jak zawsze spoznieni z komentarzami i to ciagle pipczenie w temacie

> opon. Opony, opony blablabla... Jak sie niewiele dzieje to przynajmniej jak w germanskiej tv

> poopowiadali by troche o historii, technologii, o przepisach... Wyscig raczej z tych nudnych,

> brawo ferrari oraz Raiko

komentatorzy radza sobie z roku na rok gorzej .. ten nowy gostek jest tragiczny sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.