Skocz do zawartości

Licznik AG II


mortin7669

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie zrażaj się tylko pytaj

hmmm mieszek już wymieniłem, podświetlenie licznika też, sprężynki na weekend. Język mida zmienił mi się sam na angielski gdy padł mi akumulator dzięki radiu opanowanemu przez złe moce grinser006.gif To teraz zostało mi dobrać się do mida, zrobić coś z taśmą i pewnie go przymocować by nie latał. I zostały jeszcze do poprzykręcania osłony aluminiowe nad tłumikami by nie stukały, ale to się zrobi jak sprężynki będę wymieniać ^^:D A poza tym jak by mi w aucie wszystko działało to nie nabył bym doświadczenia w naprawianiu grinser006.gif Więc polecam kupowanie ''złomków'' do samodoskonalenia swoich umiejętności xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak będziesz pisał takie głupoty, to możesz więcej nie uzyskać żadnej porady... i będzie

To jest akurat bardzo dobry pomysł skromny.gif.

Można odratować Astrę i zdobywać doświadczenie. O ile lubi się grzebać w Autkach.

Za rok kol. Mortin będzie tu udzielał profesjonalnych porad jakich mógłby pozazdrościć niejeden mechanik waytogo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

> Można odratować Astrę i zdobywać doświadczenie.

Za duże koszta

> Za rok kol. Mortin będzie tu udzielał profesjonalnych porad jakich mógłby pozazdrościć niejeden mechanik .

chyba że wcześniej zezłomuję to cudo za 6 tyś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za rok kol. Mortin będzie tu udzielał profesjonalnych porad jakich mógłby pozazdrościć niejeden

> mechanik .

W takim tempie awarii to sądzę, że za dwa miesiące Cię wygryzie z tego kącika zlosnik.gif

Ale serio, niech kolega pyta, zadaje różne pytania, jedne mniej lub bardziej tendencyjne, ale czegoś się chłopak uczy na bieżąco, a ma w czym grzebać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim tempie awarii to sądzę, że za dwa miesiące Cię wygryzie z tego kącika

> Ale serio, niech kolega pyta, zadaje różne pytania, jedne mniej lub bardziej tendencyjne, ale

> czegoś się chłopak uczy na bieżąco, a ma w czym grzebać

Co jak co ale nie przytrafiły mi się jeszcze żadne awarie.... To porostu nie działało jak kupiłem więc biorę się za naprawy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.