Skocz do zawartości

Chevrolet Polska - kontakt


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy z Was pisali kiedyś różne skargi do importera Chevroleta. Mógłby ktoś wrzucić tutaj adres do kogoś kto się zajmuje takimi rzeczami bezpośrednio? Nie chcę pisać na jakiś ogólny mail, z którego korespondencja ląduje w śmietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz wszystkie protokoły zlecenia naprawy u tych "fachowców" z ASO Mucha?

Zlecenie było jedno na początku. Reszta to reklamacje, auto było przyjmowane bez pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czym cię poirytowali jeśli można wiedzieć?

- sprzedaniem kompletu chlapaczy (tył i przód), zamontowaniem tylko przednich i nabraniem wody w usta w sprawie tylnich,

- obiecaniem maty podwyższającej podłogę bagażnika, tak aby można było wozić pełnowymiarowe koło jako zapas i także nabraniem wody w usta,

- brakiem odpowiedzi na maile z pytaniami o pewne szczegóły techniczne (o lakier zaprawkowy pod kolor, o komplet żarówek dedykowany dla Cruze).

DualSIM to inna bajka. O to pytałem się bezpośrednio cac@ i dostałem odpowiedź, że nie wiedzą yikes.gif. Po kolejnym mailu dowiedziałóem się, że producentem nawigacji jest Bosch, więc mam zamiar zapytać się tam osobiście.

Dopiero po mailu do cac@ znalazła się mata do bagażnika, okazało się, że można zamówić lakier zaprawkowy, a zpasowe żarówki są do dostania w komplecie od ręki.

Od pani Pauliny Bronisz podpisującej się pod mailami od cac@ dostałem właśnie info, że tylnych chlapaczy do mojego modelu nie ma facepalm%5B1%5D.gif.

Ciekawe co diler zaproponuje - może poradzicie co możnaby sobie zażyczyć?

Po pół roku czekania sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - sprzedaniem kompletu chlapaczy (tył i przód), zamontowaniem tylko przednich i nabraniem wody w

> usta w sprawie tylnich,

> - obiecaniem maty podwyższającej podłogę bagażnika, tak aby można było wozić pełnowymiarowe koło

> jako zapas i także nabraniem wody w usta,

> - brakiem odpowiedzi na maile z pytaniami o pewne szczegóły techniczne (o lakier zaprawkowy pod

> kolor, o komplet żarówek dedykowany dla Cruze).

> DualSIM to inna bajka. O to pytałem się bezpośrednio cac@ i dostałem odpowiedź, że nie wiedzą . Po

> kolejnym mailu dowiedziałóem się, że producentem nawigacji jest Bosch, więc mam zamiar zapytać

> się tam osobiście.

> Dopiero po mailu do cac@ znalazła się mata do bagażnika, okazało się, że można zamówić lakier

> zaprawkowy, a zpasowe żarówki są do dostania w komplecie od ręki.

> Od pani Pauliny Bronisz podpisującej się pod mailami od cac@ dostałem właśnie info, że tylnych

> chlapaczy do mojego modelu nie ma .

> Ciekawe co diler zaproponuje - może poradzicie co możnaby sobie zażyczyć?

> Po pół roku czekania

powiem tak. Ze z mata nie umieli sobie poradzic to normalne, ale z kompletem zarowek, zaprawka i chlapaczami to juz nie powiem ze masz do czynienia z idiotami, ale coz ci co cos kumali juz nie pracuja w salonach. Ktory wiec salon w Warszawie nalezy omijac z daleka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Ze z mata nie umieli sobie poradzic to normalne, ...

Możesz objaśnić dlaczego?

Po mailu do cac@ mata się znalazła i to od razu w dwóch grubościach. 3 i 6 cm - do wyboru. Okazało się, że konieczna jest 6 centymetrowa.

> ... ale z kompletem zarowek, zaprawka i

> chlapaczami to juz nie powiem ze masz do czynienia z idiotami, ...

Dopuszczam, że mogą czegoś nie wiedzieć, albo się pomylić. Rzecz ludzka. Ale półroczna olewka klienta już mi przeszkadza. Gdyby przynajmniej co jakiś czas wysłali info, że czekają na coś, albo sprawdzają możliwości to bym pewnie spokojnie czekał. No, ale ja nie jestem marketingowcem tylko zwykłym człowiekiem życzliwym dla innych ludzi i takiego postępowania nie rozumiem.

> ... Ktory wiec salon w Warszawie nalezy omijac z daleka?

APS.

Nie twierdzę, że omijać bo do momentu odbioru samochodu było lepiej niż się spodziewałem, ale w razie problemów później, to chyba od razu cac@. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.