Skocz do zawartości

Suszarka laserowa


bogas

Rekomendowane odpowiedzi

> Jezeli masz meldunek w PL to kredytowany. Platny przelewem.

> Myslalem, ze wszyscy to wiedza

Nie o to, nie o to. zlosnik.gif

Zatrzymują, czy wysyłają zdjęcie z tego cuda do domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdjęć nie robią tylko zatrzymują i spisują - rachunek do domu

> ale możesz powiedzieć że nie chcesz mandatu, bo nie jesteś pewien czy miśki ciebie zmierzyli, czy

> obokjadącego

Kiedy ponoć te najnowsze robią również zdjęcie...

I stąd moje pytanie - czy zatrzymują, czy wysyłają zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taka z celownikiem optycznym.

> Płatność na miejscu, czy za pobraniem (zaocznie, listownie)?

tak jak koledzy piszą, zatrzymuję, najczęściej machając lizaciem, wystawiają mandat kredytowany - do zapłaty w ciągu 7 dni kalendarzowych od wystawienia na poczcie, banku czy przelewem na konto danego urzędu marszałkowskiego i puszczają w dalszą podr€ż pod warunkiem, że usłyszą w papudze słowo "zbiera" taz, że jeszcze nie masz 24 punktów karnych więc nie zatrzymuja PJ i mozesz jechac dalej.

Wiem bo już (jak zaczynałem jeździć - a PJ miałem już w wieku 17lat) to miałem juz kiedyś uzbierane 21 - teraz z perspektywy czasu to dziękuje ojcu, który na pierwsze auto podarował mi Malucha (126p) - gdzyby nie to to nie wiem czy dzis pisałbym na forum zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli masz meldunek w PL to kredytowany. Platny przelewem.

To tez jest jajo, bo co ma wspolnego meldunek z rodzajem mandatu (kredytowany czy gotowkowy).

Ja np meldunek w PL mam dalej bo sie nigdy nie wymeldowalem, ale od 6 lat w Polsce nie mieszkam.

Jednak przy ostatniej kontroli pan policjant z checia mi wystawil mandat kredytowany, mimo ze oczywiste bylo ze w Polsce nie mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taka z celownikiem optycznym.

> Płatność na miejscu, czy za pobraniem (zaocznie, listownie)?

U mnie straż wiejska rozstawia trójnóg i tylko robi fotki - nikogo nie zatrzymują. Po jakimś czasie przychodzi ładne zdjęcie z wezwaniem do zapłaty beksa.gifpolicial.gif

PS

Nie wiem jaki typ urządzenia posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie straż wiejska rozstawia trójnóg i tylko robi fotki - nikogo nie zatrzymują. Po jakimś czasie

> przychodzi ładne zdjęcie z wezwaniem do zapłaty

> PS

> Nie wiem jaki typ urządzenia posiadają.

doładnie u mnie czarnuchy mają takie lasery z ręki i nie zatrzymują tylko fota przychodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy ponoć te najnowsze robią również zdjęcie...

Robią tyle, że... nie znajdują się na wyposażeniu, bo nasi kupili w przetargu najtańsze wersje biglaugh.gif

Chyba, że ktoś gdzieś kupił na pełnym wypasie wink.gif

Ale nawet najtańszy laser to po rapidzie i tak skok technologiczny shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat i spytam o fotoradary i motocykle, które nie mają tablic z przodu.

Rozumiem, że dopóki fotoradar nie robi zdjęć z tyłu to można śmigać, a takie zdjęcie leci od razu do kosza, czy może próbują jakoś dochodzić sprawcy wykroczenia?

Np. monitoring na dalszym odcinku drogi, którą porusza się motocyklista uwieczniony na fotce?

Na chłopski rozum, jak nie ma na zdjęciu danych pojazdu to kosz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że dopóki fotoradar nie robi zdjęć z tyłu to można śmigać, a takie zdjęcie leci od razu

> do kosza, czy może próbują jakoś dochodzić sprawcy wykroczenia?

> Np. monitoring na dalszym odcinku drogi, którą porusza się motocyklista uwieczniony na fotce?

Tu może być pole do popisu dla błyskotliwego prawnika grinser006.gif trzeba by dokonać szczegółowej analizy zdjęć i znaków szczególnych, bo mógł wszak wjechać gdzieś ktoś z boku takim pojazdem, podobnym, a jednak innym... hehe.gif

> Na chłopski rozum, jak nie ma na zdjęciu danych pojazdu to kosz!

No co Ty? Chcesz to, czyli "system" na logikę brać? Nie słyszałeś o przypadkach ukarania rowerzysty, fota od frontu, bo... okazało się, że komendant sraczy wiejskiej go rozpoznał jako sąsiada... tablicy nie miał, mandat dostał grinser006.gifbiglaugh.gifzlosnik2.gifhahaha.gifhahaha.gif czyli jak już przekraczać V to w kominiarce na łbie biglaugh.gifzlosnik2.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego jeżeli chcesz zapłacić na miejscu (w PL) to najlepiej pokazać zagraniczne prawko.

Po pierwsze to w jakim celu ktokolwiek chcialby zaplacic na miejscu?

A po drugie to w przypadku o ktorym pisalem, pokazalem irlandzkie prawko. Jechalem samochodem zarejestrowanym w Irlandii na wlasne nazwisko i mialem polise ubezpieczeniowa wystawiona przez irlandzkiego ubezpieczyciela na moje nazwisko z moim irlandzkim adresem.

Mimo tego jednak policjant doszukal sie w bazie mojego meldunku w Polsce i wystawil mandat kredytowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.