Skocz do zawartości

e34 ktoś szuka?


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

> Można śmiało powiedzieć, że tu nie ma silnika

> Poza tym prześliczny. No i najpiękniejszy kolor w palecie BMW z tamtych lat.

bez przesady, 2 litry z manualem nie odstają jakoś mocno od zautomatyzowanego 2,5. Zgodzę się, że lepiej coś większego, ale chyba nie jeździsz 4 litrówką, albo 3,5 żeby gadać, że 2,0 to nie silnik zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez przesady, 2 litry z manualem nie odstają jakoś mocno od zautomatyzowanego 2,5. Zgodzę się, że

> lepiej coś większego, ale chyba nie jeździsz 4 litrówką, albo 3,5 żeby gadać, że 2,0 to nie

> silnik

Wiesz, prawda jest taka, że dzisiejsze 2,0 245KM wystarcza za punkt odniesienia dostatecznie mocny by mówić o braku silnika, tym bardziej, że konie potrafią z wiekiem zdychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, prawda jest taka, że dzisiejsze 2,0 245KM wystarcza za punkt odniesienia dostatecznie mocny

> by mówić o braku silnika, tym bardziej, że konie potrafią z wiekiem zdychać.

nie rozmawiamy o dzisiejszej motoryzacji.

nie wspominając o porównywaniu doładowanej 2 litrówki, do wolnossącej spineyes.gif co to za wyczyn 240 kunia z 2 litrów, skoro takie moce uzyskiwano już w latach 80tych (cossie - 220KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie rozmawiamy o dzisiejszej motoryzacji.

> nie wspominając o porównywaniu doładowanej 2 litrówki, do wolnossącej co to za wyczyn 240 kunia z

> 2 litrów, skoro takie moce uzyskiwano już w latach 80tych (cossie - 220KM)

Czy ja mówię ze to wyczyn? Wyczyn to 3litrowy diesel o mocy blisko 400KM. Takich nie było w latach osiemdziesiątych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez przesady, 2 litry z manualem nie odstają jakoś mocno od zautomatyzowanego 2,5.

Wiem. Mam 2,5 w automacie i dlatego stwierdzam brak silnika. frown.gif

1,8is w kompakcie wciąga coś takiego bez przekraczania 5tys. obr.

W samochodzie, który:

a) jest tak ciężki

b) jest tak stary (i sporo koni już uciekło)

c) ma taką charakterystykę silnika

te 150 koni to zdecydowanie za mało. 200 kucy w manualu byłoby do zniesienia (chociaż M50 nie jedzie dołem więc to też niefajne jak w spokojnym samochodzie jedziesz po czerwonym polu żeby wyprzedzić).

Gdybym teraz szukał E34 to w grę wchodziłoby tylko V8. Limuzyna ma przyspieszać bez wysiłku, szarpania i wrzasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie rozmawiamy o dzisiejszej motoryzacji.

> nie wspominając o porównywaniu doładowanej 2 litrówki, do wolnossącej co to za wyczyn 240 kunia z

> 2 litrów, skoro takie moce uzyskiwano już w latach 80tych (cossie - 220KM)

cosworth to było turbo. Poza tym mówimy o silnikach "dla ludu" a nie sportowych wersjach. Bo równie dobrze można by teraz wyskoczyć z S14 i będzie pozamiatane. Pamiętajmy, że takie samochody kosztowały wtedy tyle co duża wieś. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cosworth to było turbo. Poza tym mówimy o silnikach "dla ludu" a nie sportowych wersjach. Bo równie

> dobrze można by teraz wyskoczyć z S14 i będzie pozamiatane. Pamiętajmy, że takie samochody

> kosztowały wtedy tyle co duża wieś.

to nie ja wyskoczyłem z porównaniem turbodoładowanego silnika z dzisiejszych czasów, do starej M50tki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> A taka ? Przygotowana czy dobra rodzyna?

> Bo cena kozacka

przygotowana do sprzedaży na pewno. I to bardzo dobrze przygotowana. Ale to w sumie dobrze. Lepiej kupić auto umyte, wypolerowane i wyprane niż uświnione.

A czy rodzyna to się z miernikiem okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.