Skocz do zawartości

Z cyklu wątpliwości kursanta!


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja nie będę pisał ze to mocy motor na początek bo sam dopiero zaczyna. Nie ukrywam ze nie lubię

> ścigaczy ale to jak z dupa

> Raz na tydzien oglądam sobie ten filmik.

> http://www.youtube.com/watch?v=v7Eg3R47VM4&feature=player_embedded

> .

ja nie lubie scigaczy, ale na poprawienie nastroju ogladam (a czasami tylko slucham) sobie tego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze kto?

Że Ci co z z zakrętu wpadają na pobocze bez powodu albo wyprzedzają śrdkiem na ciągłej.Nie mówię.że wszyscy ale wielu jeździło tam zupełnie bez głowy i kosekwencje były widoczne.

Za moją opinię mogę być tu zszargany ale podkreślam,ze to moja opinia.

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że Ci co z z zakrętu wpadają na pobocze bez powodu albo wyprzedzają śrdkiem na ciągłej.Nie mówię.że

> wszyscy ale wielu jeździło tam zupełnie bez głowy i kosekwencje były widoczne.

> Za moją opinię mogę być tu zszargany ale podkreślam,ze to moja opinia.

yikes.giffacepalm%5B1%5D.gif

ujme to delikatnie... naprawde chcialbym (i ty pewnie tez) umiec tak jezdzic (panowac nad motocyklem) jak ci ktorzy sie scigaja w TT albo wyscigach ulicznych (ale takich prawdziwych, na zamknietych drogach itp)

ale spoko, oczywiscie masz prawo do swojego zdania.

PS. zeby byla jasnosc - ten film to kompilacja z TT na Isle of Man oraz profesjonalnych wyscigow ulicznych w irlandii i nie tylko - to tak dla tych ktorzy nie zjarzyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ujme to delikatnie... naprawde chcialbym (i ty pewnie tez) umiec tak jezdzic (panowac nad

> motocyklem) jak ci ktorzy sie scigaja w TT albo wyscigach ulicznych (ale takich prawdziwych,

> na zamknietych drogach itp)

> ale spoko, oczywiscie masz prawo do swojego zdania.

> PS. zeby byla jasnosc - ten film to kompilacja z TT na Isle of Man oraz profesjonalnych wyscigow

> ulicznych w irlandii i nie tylko - to tak dla tych ktorzy nie zjarzyli

Kolego ja wiem co to jest TT.Ale chyba mówimy o innch filmach.Mi włączył się film o wypadkach na drogach publicznych.Wiele ujęć bodaj w Ruskach kręconych.Więc chyba zaszlo nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego ja wiem co to jest TT.Ale chyba mówimy o innch filmach.Mi włączył się film o wypadkach na

> drogach publicznych.Wiele ujęć bodaj w Ruskach kręconych.Więc chyba zaszlo nieporozumienie.

dziwne wink.gif wiem co linkowalem wink.gif a ty odpisales na mojego posta wink.gif ale spoko wink.gif

co do filmu pietro nad moim postem to faktycznie sporo z tych wypadkow wynika z bezmyslnosci motocyklisty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden bez prawka i pasazer, na R6, juz dalej nie pojada

> wypadek R6

w tym przypadku chlopak nie poznal smaku pokory jakie daje zycie...

Smutne.

Szkoda pasazera, bo moze bogu ducha winien ze kierowca debil.

Pewnie 50 kmh nie jechali, bo po co frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, równie dobrze mógł ojcu podprowadzić z garażu....

normalnie dostalby wp...ol

A teraz to juz nawet nie ma jak sie zezloscic, chyba ze na seibie ze kluczyki kusily.

Ale glupia smierc, 16 lat.....

Jako 10cio latek jezdzilem na motorynce, tak, tato mi kupil, wozilem sie po ogrodkach, wowczas wazyla wiecej niz ja i potrafila pokazac ze masa robi swoje, szlifa nie mialem, ale noge poparzyla..

Bzdura taka a jednak dla dzieciaka jak ja wowczas dala smak czegos mechanicznego i ze toto to nie wigry 3 co bokiem hamuje....jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalnie dostalby wp...ol

> A teraz to juz nawet nie ma jak sie zezloscic, chyba ze na seibie ze kluczyki kusily.

> Ale glupia smierc, 16 lat.....

> Jako 10cio latek jezdzilem na motorynce, tak, tato mi kupil, wozilem sie po ogrodkach, wowczas

> wazyla wiecej niz ja i potrafila pokazac ze masa robi swoje, szlifa nie mialem, ale noge

> poparzyla..

> Bzdura taka a jednak dla dzieciaka jak ja wowczas dala smak czegos mechanicznego i ze toto to nie

> wigry 3 co bokiem hamuje....jak trzeba.

Wiesz....ja zacząłem jeździć w wieku 8 lat, też na motorynce. Potem miałem motorowery i motocykle (Jawy, MZ) i mimo, że można też sobie zrobić na tym krzywdę, to jednak nie rozpędza się tak jak sportowy motocykl, waży mniej a poza tym motocyklami jeździłem już po zrobieniu PJ - w wieku 17lat. Teraz mam motocykl i czuję przed nim duży respekt, ale zbliżam się do 40 lat i prędkość nie podnieca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I faktycznie,przez przypadek komentowałem Twój post.Takie małe nieporozumienie

> Mój błąd

po bananie dla Was! zlosnik.gif Już się dwóch tu kłóciło i teraz mają wakacje, jak wszystkie dzieci z resztą biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wieku 17lat. Teraz mam motocykl i czuję przed nim duży respekt, ale zbliżam się do 40 lat i

> prędkość nie podnieca

Też sporo sprzętu miałem. Zaczynałem dawno, dawno temu na Wierchowinie, a później to już zawsze było lepiej wink.gif

Ja mam ponad 40, więc już też prędkość mnie nie jara, ale lubię czasami manetkę odkręcić palacz.gif

Zauważyłem, że jeżdżę bardzo zachowawczo. Np. jak widzę stojący samochód i go mijam, to zwalniam. Nie mam zaufania do kierowcy, boje się, że ruszy i mi drogę zajedzie (jak młodemu Wałęsie). Takich sytuacji jest wiele na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też sporo sprzętu miałem. Zaczynałem dawno, dawno temu na Wierchowinie, a później to już zawsze

> było lepiej

> Ja mam ponad 40, więc już też prędkość mnie nie jara, ale lubię czasami manetkę odkręcić

> Zauważyłem, że jeżdżę bardzo zachowawczo. Np. jak widzę stojący samochód i go mijam, to zwalniam.

> Nie mam zaufania do kierowcy, boje się, że ruszy i mi drogę zajedzie (jak młodemu Wałęsie).

> Takich sytuacji jest wiele na drodze.

normalnie jak bym czytał siebie. Tylko jestem młodszy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ruszy i mi drogę zajedzie (jak młodemu Wałęsie).

I walesa jeszcze 20 tysdostal.

A jechal tylko 126-143 kmh, na...70? I oczywiscie wina toyoty , rece opadaja.

zaczynaja wchodzic przepisy AC ze przekroczenie predkosci o ilestam, znosi odpowiedzialnosc z AC i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jechal tylko 126-143 kmh, na...70? I oczywiscie wina toyoty , rece opadaja.

Dziwne ja czytałem że jechał 115 na ograniczeniu do 90. Co nie zmienia faktu że kierowca toyoty go widział i wyjechał jak zwykły baran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam zaufania do kierowcy, boje się, że ruszy i mi drogę zajedzie (jak młodemu Wałęsie).

> Takich sytuacji jest wiele na drodze.

W sobote jak wracalem 2oo z Kazimierza, to baba rowerem zajechala mi droge, bez zadnego zasygnalizowania zaczela skrecac w lewo, nawet sie nie obejrzala sciana.gifangryfire.gif. Niewiele brakowala abym w nia przycelowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne ja czytałem że jechał 115 na ograniczeniu do 90. Co nie zmienia faktu że kierowca toyoty go

> widział i wyjechał jak zwykły baran.

testy dowiodly ze jechal pomiedzy 126 a 143 kmh jakos co nie zmienia faktu, ze przekroczyl predkosc o....35%?

I wystarczy aby byc sprawca wypadku wg mnie i taki przepis winien byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem nie komentować Twojego "kozaczenia", ale przypomniał mi się dość kontrowersyjny felieton,

> może on da Ci do myślenia:

> klik klik

No co Ty, RSSSS'a to nie dotyczy ! Dzieciak po dzwonie czy smierci wciska przycisk reset na ply station i jedzie dalej rotfl.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gościu sam jesteś patafian co udowodniłeś obrażając kogoś kogo w ogóle nie znasz

Czytajac te bzdety ktore tu napisales sam udowodniles, ze mimo skonczenia 25 r. Zycia Twoj rozwoj psychczny pozostal na poziomie 11 latka. Inni notabene, tez Cie nie znaja, a ocenili podobnie, dziwne nieprawda ?

> Wnioskuję,że jesteś gruba ryba w światku motocykli i masz status wyroczni...

Jestem na tyle w temacie aby wiedziec lepiej niz ktos kto dwa- ( gora miesiace temu kupil soboie zabawke ), nie zdal nawet egzaminu a klepie tu takie madrosci jak Jasio w III ciej grupie przedszkola.

> Marnujesz się jako instruktor, zajmij się psychologią na odległość albo

> naucz się czytać ...

Nie jako instruktor a nauczyciel, mala roznica, to raz. Liznalem jej troche, na Twoj przypadek az nadto wystarczy. I niema tu roznicy, czy jest to na to odleglosc czy nie, bo moza to przeczytac, stoi czarno na bialym.

> Kupiłem ścigacza,żeby się nim powoli wozić

Taaaaaaaaa, no troche za dlugo na tym swiecie..... aby w takie banialuki.....

> a dla jakiegoś osła to kozaczenie...

Jak chcesz zobaczyc osla, to idz do lazienki i spojrz w lustro

> To ciekawe co byś napisał jakbym stwierdził,że chcę za tydzień zostać mś w supermoto...? Byłbym turbokozakiem...

Nie napisal bym nic, co najwyzej, ze narcyzem jestes.

> Mam swoją opinię na temat pierwszego motoru,

opinia jest jak odbyt, kazdy go ma, problem w tym, ze nie kazdy ma na temat pojecie co juz udowodniles.

> to nie jest powód,żeby pokazać wszystkim swoim wpisem i epitetami jakim jesteś burakiem...

Fakt, tyle, ze skrzywienie zawodowe jak na razie nie pozwala mi przechodzic dalej objetnie. A czy jestem burakiem, no coz, zaloz temat obok i zapytaj, sam bylbym ciekawy, co stwierdzili by inni.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.