Skocz do zawartości

50 nie wiem po co


Rekomendowane odpowiedzi

> To w czwartek pod Narodowym moze zdasz relacje na zywo, jesli jeszcze bedzie pamietal po tej saunie

Pamiętać będę na pewno, ale niestety nie będzie mnie we czwartek... ani potem w niedzielę... za to w kolejny czwartek jest szansa na pojawienie się nowym samochodem food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jeździj tak szybko, to następnym razem nie przegapisz Łomianek

no przyznaje przegapiłem kilka skrzyżowań i okazji do zjechania do domu smile.gif no ale bądźmy szczerzy. ktoś musi raz na jakiś czas mieć dyżur - ludzie się sami nie powyprzedzają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dzisiaj się znajdą twardziele na przejażdżki bez celu...?

> Wczoraj leczyłem kaca, a dzisiaj mamy 38 stopni i nici z jazdy w weekend.

> Może po 22 się coś uda jak nie skuszę się do tego czasu na małe

> To jak, kto lata bez celu?

> Klimatyzowane Goldwingi się nie liczą

Może nie bez celu, ale ubrałem się w ciuchy....ojej angryfire.gifzlosnik.gif i pojechałem na moją budowę, potem małe kółko i do znajomych na grilla....na szczęście miałem w plecaku krótkie gacie i buty na zmianę zlosnik.gifzlosnik.gif

Jazda to małe miki - najfajniej stoi się na czerwonym zlosnik.gif. Mam szczękowca - każde światła otwierałem szczękę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To będzie moja 5 wizyta na placu i za każdym razem brałem po 3 godziny - na mniej nie warto jechać

No to gratuluję kondycji i nerwów zlosnik.gif

Ja po 2h zazwyczaj miałem dość zlosnik.gif

Przy dzisiejszej pogodzie nawet te 3h w mieście / trasie dały mi w kość - na placyku chyba bym padł blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to gratuluję kondycji i nerwów

> Ja po 2h zazwyczaj miałem dość

> Przy dzisiejszej pogodzie nawet te 3h w mieście / trasie dały mi w kość - na placyku chyba bym padł

Ja jestem jakiś dziwny - 3 godziny kręcę po placu te manewry raczej bezbłędnie i nadal mi się podoba - zawsze zsiadam uśmiechnięty smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętać będę na pewno, ale niestety nie będzie mnie we czwartek... ani potem w niedzielę... za to

> w kolejny czwartek jest szansa na pojawienie się nowym samochodem

Szkoda, bo chyba w najblizszy czwartek ma byc jakis grill ak hmm.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 17 wracaliśmy w pełnym umundurowaniu z wypadu do Słowacji, nad jeziorko orawskie....

Od 120-140....mil/h było już spoko zlosnik.gif

A na poważnie, o ile przez górskie drogi, obłożone drzewami, było przyjemnie, o tyle po zawitaniu do Żywca, gdzie 30km ludzie stali w korku do Bielska.... było słabo...

Jeszcze jakiś... nie obrażając nikogo...ale...

Od Korbielowa chłopaki na 2oo zorganizowali sobie jakiś "zjazd"... Więc wszyscy, z powodu wąskich dróg, krętych, braku widoczności ciągnęli się za grupkami " sportowców" którzy sobie jechali po 2-3 równolegle z V-max 20-25km/h, uniemożliwiając jakiekolwiek manewry "puszkom". Dodatkowo, byli ochraniani przez "swoich dostarczycieli sprzętu".

Czyli sytuacja wyglądała tak, że jechał "szportowiec", za nim Octavia z uchwytem na rowery na haku ( w miejsce Octawi można wstawić transportera, transita itd).

Po kilku kilometrach zrobiła się nerwówka, i co niektórzy zaczęli bardzo niebezpieczne tańce na drodze....

Kolejne 25km w korku....

Od Bielska, dwu pas, ekrany....patelnia.... nic dodać, nic ująć.... nawet spora prędkość nie dawała szans na schłodzenie się choćby o kilka stopni....Całe szczęście, zostało tylko kilkadziesiąt kilometrów do domu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, bo chyba w najblizszy czwartek ma byc jakis grill ak

Przeżyłem - dopóki jeździłem Gladiusem było super i nie czułem gorąca, jak się przesiadłem na 250kę to nagle zaczęło mi być gorąco - chyba z nudów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeżyłem - dopóki jeździłem Gladiusem było super i nie czułem gorąca, jak się przesiadłem na 250kę

> to nagle zaczęło mi być gorąco - chyba z nudów

A ja dzisiaj wracając z pracy nie dalem rady w skórze...upchalem ją do plecaka i wróciłem jak wioskowy głupek w t-shircie, butach moto i rękawicach, na każdych światłach otwierając szczękę kasku...potem przesiadłem się w puszkę włączając klimę zlosnik.gif i na 2oo wsiadłem dopiero po 21.00 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja dzisiaj wracając z pracy nie dalem rady w skórze...upchalem ją do plecaka i wróciłem jak

> wioskowy głupek w t-shircie, butach moto i rękawicach, na każdych światłach otwierając szczękę

> kasku...potem przesiadłem się w puszkę włączając klimę i na 2oo wsiadłem dopiero po 21.00

Nie ma się co dziwić. Co z tego, że masz kurtkę skórzaną jak w niej mdlejesz? I tak źle i tak nie dobrze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja dzisiaj wracając z pracy nie dalem rady w skórze...upchalem ją do plecaka i wróciłem jak

Ostatnie dni, codziennie tak wracałem z pracy. Kurtka i rękawice do kufra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.